Профил на менаџерот: Miloš Rehak

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Miloš Rehak
Држава: Чешка Република
Пол:Машко
Се приклучи:Окт 26, 2012
Последна интеракција: Вчера во 20:18:34
Постови на форумот:4  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (741)
Освоени поени:0 (891)
Победи:0 (18)
Подиуми:0 (70)
Пол-позиции:0 (29)
Најбрзи круга:0 (12)
Просечно поени/трка: - (1.2)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

27% отклучени

(95/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Miloš Rehak Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 33, Трка 8
Број на најавувања:15399
Време поминато на ГПРО:2448 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 5
Позиција во сезоната:35
Пари: $???.???
Возач: Patrick Mazet (108)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:14
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Czech National Team
Екипен пласман:68
Поени на тимот:0

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
76 P-20 22 0 0 0 0 4 17 0.24 - 3702 Yokomama $-2.167.026 Испаднат
75 M-2 36 0 0 0 0 0 17 0 R1 2322 Yokomama $3.509.695 Испаднат
74 M-2 25 0 0 0 0 7 17 0.41 R2 132 Badyear $11.464.933 Задржи група
73 P-11 2 1 4 3 0 49 17 2.88 R2 252 Yokomama $30.222.916 Промовиран
72 P-11 20 0 0 0 0 10 17 0.59 R2 1279 Yokomama $50.166.613 Задржи група
71 P-11 22 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 485 Yokomama $24.617.950 Задржи група
70 P-11 21 0 1 0 1 8 17 0.47 R1 3554 Yokomama $23.386.353 Задржи група
69 P-11 18 0 1 0 0 11 17 0.65 R1 399 Yokomama $16.997.961 Задржи група
68 P-11 4 2 7 5 3 74 17 4.35 F 101 Dunnolop $22.319.887 Задржи група
67 P-11 8 0 1 1 0 30 17 1.76 R2 570 Dunnolop $90.224.810 Задржи група
66 A-70 1 5 8 9 0 92 17 5.41 W 866 Pipirelli $153.457.815 Промовиран
65 A-70 8 0 3 2 0 32 17 1.88 QF 958 Pipirelli $128.441.778 Задржи група
64 A-70 10 1 2 0 0 29 17 1.71 R2 1279 Pipirelli $46.945.464 Задржи група
63 P-2 28 0 0 0 1 4 17 0.24 R1 1831 Avonn $-3.593.962 Испаднат
62 P-2 19 1 1 1 0 10 17 0.59 R2 1654 Yokomama $8.639.982 Задржи група
61 P-2 20 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 694 Dunnolop $15.593.851 Задржи група
60 A-6 3 1 8 2 4 90 17 5.29 SF 750 Pipirelli $40.267.978 Промовиран
59 A-6 13 0 0 0 0 11 17 0.65 R1 2013 Pipirelli $13.375.036 Задржи група
58 A-6 7 1 6 1 0 48 17 2.82 QF 1729 Pipirelli $88.645.526 Задржи група
57 A-6 11 0 1 0 1 15 17 0.88 R2 3134 Pipirelli $29.231.261 Задржи група
56 A-6 22 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 3457 Pipirelli $42.457.344 Задржи група
55 A-6 23 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 3877 Pipirelli $14.232.859 Задржи група
54 A-6 29 0 0 0 0 0 17 0 R1 2531 Pipirelli $16.230.290 Задржи група
53 A-6 27 0 0 0 0 0 17 0 R1 3075 Pipirelli $16.769.507 Задржи група
52 A-6 33 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $3.114.863 Задржи група
51 A-6 29 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $6.592.050 Задржи група
50 A-6 31 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $13.875.020 Задржи група
49 R-199 1 4 14 2 0 115 17 6.76 W 2279 Pipirelli $34.759.436 Промовиран
48 A-62 28 0 0 0 0 0 17 0 R2 ? Pipirelli $9.109.059 Испаднат
47 A-62 10 0 0 0 0 21 17 1.24 QF ? Pipirelli $26.799.167 Задржи група
46 A-62 20 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 1587 Pipirelli $35.360.756 Задржи група
45 A-62 20 0 0 0 0 3 17 0.18 R2 ? Pipirelli $7.122.210 Задржи група
44 A-62 13 0 0 0 0 12 17 0.71 R2 1623 Pipirelli $33.393.272 Задржи група
43 A-62 26 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 1039 Pipirelli $22.507.439 Задржи група
42 A-62 18 0 1 0 0 6 17 0.35 R1 1250 Pipirelli $35.614.466 Задржи група
41 A-62 19 0 0 0 0 8 17 0.47 R1 1162 Pipirelli $41.845.624 Задржи група
40 A-62 23 0 0 0 0 3 17 0.18 R2 1252 Pipirelli $25.679.616 Задржи група
39 A-62 13 0 1 0 0 10 17 0.59 R2 1080 Pipirelli $25.577.527 Задржи група
38 A-62 22 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 ? Pipirelli $26.125.625 Задржи група
37 A-62 27 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 ? Pipirelli $1.610.720 Задржи група
36 R-131 1 2 11 3 2 103 17 6.06 F 2061 Pipirelli $31.204.403 Промовиран
35 R-131 9 0 0 0 0 30 17 1.76 R2 ? Pipirelli $2.092.617 Задржи група
34 R-131 10 0 0 0 0 21 17 1.24 SF 2169 Pipirelli $-28.909.128 Задржи група
33 R-131 13 0 0 0 0 12 10 1.2 - - Pipirelli $7.320.033 Задржи група