Профил на менаџерот: Christopher Thimgren

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Christopher Thimgren
Држава: Шведска
Пол:Машко
Се приклучи:Авг 6, 2008
Последна интеракција: Јун 18 2021, 20:52:04
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:7 (631)
Освоени поени:0 (1103)
Победи:0 (19)
Подиуми:0 (87)
Пол-позиции:0 (22)
Најбрзи круга:0 (21)
Просечно поени/трка: 0 (1.75)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Мај 11, 2020)
Достигнувања:

23% отклучени

(84/358)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Christopher Thimgren Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 10, Трка 11
Број на најавувања:4760
Време поминато на ГПРО:1478.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Pro - 23
Позиција во сезоната:36
Пари: $???.???.???
Возач: Jimmy Smrz (137)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:19
Гуми: Yokomama
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

France Telecomms (A22) - 23 трки
Martina (A22) - 22 трки
Philip (A22) - 15 трки
ID&ID&T (A22) - 4 трки
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
81 A-22 2 2 10 3 4 100 17 5.88 W 705 Pipirelli $130.542.409 Промовиран
80 A-22 6 0 2 0 1 34 17 2 SF 1240 Pipirelli $92.404.417 Задржи група
79 A-22 11 0 0 0 0 13 17 0.76 R2 1014 Pipirelli $72.396.441 Задржи група
78 A-22 22 0 0 0 0 2 17 0.12 R2 2228 Pipirelli $55.964.057 Задржи група
77 P-3 39 0 0 0 0 0 17 0 R2 657 Yokomama $25.361.305 Испаднат
76 A-91 1 8 15 5 7 135 17 7.94 W 725 Pipirelli $58.135.392 Промовиран
75 P-1 35 0 0 0 0 0 16 0 R1 3416 Contimental $41.212.865 Испаднат
74 A-65 2 3 12 0 3 103 17 6.06 W 3186 Pipirelli $101.275.677 Промовиран
73 A-65 5 0 5 0 0 60 17 3.53 SF 993 Pipirelli $67.115.708 Задржи група
72 A-65 17 0 0 0 1 9 17 0.53 R1 1542 Pipirelli $45.802.083 Задржи група
71 A-65 9 0 0 0 0 17 15 1.13 QF 4897 Pipirelli $56.251.587 Задржи група
70 A-65 7 0 4 0 0 35 16 2.19 R2 4351 Pipirelli $50.610.783 Задржи група
69 P-22 39 0 0 0 0 0 17 0 - 645 Yokomama $101.232.010 Испаднат
68 A-82 3 0 4 0 0 54 17 3.18 R1 1026 Pipirelli $105.244.305 Промовиран
67 A-82 20 0 0 0 0 0 17 0 R1 1537 Pipirelli $59.151.997 Задржи група
66 R-184 2 6 16 6 2 133 17 7.82 F 2485 Pipirelli $51.941.176 Промовиран
65 R-184 12 0 1 1 0 9 4 2.25 - 7056 Pipirelli $16.341.542 Задржи група
43-64 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
42 R-53 8 0 3 0 0 41 9 4.56 QF - Pipirelli $27.381.802 Задржи група
41 R-53 16 0 0 0 0 7 3 2.33 - - Pipirelli $8.071.604 Задржи група
32-40 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
31 A-18 16 0 0 0 0 6 6 1 R1 - Pipirelli $-742.244 Пензиониран
30 A-18 20 0 1 0 0 12 14 0.86 R1 - Pipirelli $18.276.635 Задржи група
29 A-18 9 0 0 0 0 18 9 2 R2 - Pipirelli $45.323.602 Задржи група
28 A-18 15 0 1 0 0 14 16 0.88 R1 - Pipirelli $50.790.983 Задржи група
27 A-18 6 0 2 2 1 46 17 2.71 QF ? Pipirelli $48.353.582 Задржи група
26 A-18 14 0 0 0 0 13 17 0.76 R2 ? Pipirelli $77.940.720 Задржи група
25 A-18 10 0 2 0 0 30 17 1.76 R2 ? Pipirelli $45.311.948 Задржи група
24 A-18 10 0 1 0 0 26 17 1.53 QF ? Pipirelli $70.487.221 Задржи група
23 A-18 14 0 0 0 0 15 17 0.88 QF ? Pipirelli $81.355.259 Задржи група
22 A-18 15 0 0 0 0 6 17 0.35 R1 ? Pipirelli $65.255.920 Задржи група
21 A-18 17 0 0 0 0 10 17 0.59 R2 ? Pipirelli $61.640.851 Задржи група
20 A-18 24 0 0 0 0 3 17 0.18 R2 776 Pipirelli $22.331.051 Задржи група
19 A-18 13 0 0 0 0 14 17 0.82 QF ? Pipirelli $80.348.756 Задржи група
18 A-18 12 0 0 0 0 11 17 0.65 QF ? Pipirelli $72.421.030 Задржи група
17 A-18 21 0 1 0 0 8 17 0.47 R2 ? Pipirelli $64.659.486 Задржи група
16 A-18 10 0 0 0 0 10 17 0.59 R2 ? blank $43.048.431 Задржи група
15 A-18 16 0 0 0 0 7 17 0.41 - ? blank $36.662.461 Задржи група
14 A-18 13 0 1 0 0 10 17 0.59 - ? blank $23.561.927 Задржи група
13 A-18 18 0 0 0 0 4 17 0.24 - ? blank $27.754.685 Задржи група
12 R-24 3 0 6 5 1 75 17 4.41 - ? blank $12.780.878 Промовиран
11 R-24 14 0 0 0 0 13 17 0.76 - ? blank $-8.858.883 Задржи група
10 R-24 23 0 0 0 1 0 6 0 - - blank $206.447 Задржи група