Профил на менаџерот: Mariana Ramos

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Mariana Ramos
Држава: Португалија
Пол:Машко
Се приклучи:Ное 3, 2012
Последна интеракција: Сеп 16 2013, 11:22:22
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (73)
Освоени поени:0 (72)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (6)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (8)
Просечно поени/трка: - (0.99)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

5% отклучени

(18/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Mariana Ramos Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 33, Трка 14
Број на најавувања:338
Време поминато на ГПРО:58.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Дете

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Mariana Ramos (Последна обнова: Ное 29 2012, 22:36:43)
Season 33 - Ano 0.
Season 34 - ??