Профил на менаџерот: Fabio Noè

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Fabio Noè
Држава: Италија
Пол:Машко
Се приклучи:Ное 8, 2012
Последна интеракција: Сеп 13 2014, 01:50:05
Постови на форумот:8  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (169)
Освоени поени:0 (378)
Победи:0 (9)
Подиуми:0 (29)
Пол-позиции:0 (14)
Најбрзи круга:0 (9)
Просечно поени/трка: - (2.24)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

13% отклучени

(45/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Fabio Noè Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 33, Трка 11
Број на најавувања:1022
Време поминато на ГПРО:149.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
44-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
43 A-74 33 0 0 0 0 0 10 0 R1 - Pipirelli $-6.174.836 Пензиониран
42 R-119 3 4 8 0 2 93 17 5.47 F 1741 Pipirelli $23.520.343 Промовиран
41 R-119 5 0 6 7 1 57 17 3.35 QF 2546 Pipirelli $-2.013.080 Задржи група
40 R-119 9 1 2 0 0 38 17 2.24 QF 2469 Pipirelli $-25.941.555 Задржи група
39 A-2 31 0 0 0 0 0 17 0 R2 ? Pipirelli $14.895.363 Испаднат
38 R-38 3 1 5 2 1 76 17 4.47 QF 2061 Pipirelli $17.179.102 Промовиран
37 A-1 31 0 0 0 0 0 17 0 - 1492 Pipirelli $8.369.316 Испаднат
36 R-237 4 1 6 4 0 62 17 3.65 F 1989 Pipirelli $18.440.022 Промовиран
35 R-237 12 1 1 1 0 20 16 1.25 R2 - Pipirelli $10.015.015 Задржи група
34 R-237 8 1 1 0 5 28 17 1.65 QF ? Pipirelli $-7.760.374 Задржи група
33 R-237 19 0 0 0 0 4 7 0.57 - - Pipirelli $-1.328.857 Задржи група