Профил на менаџерот: Goran Slunjski

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Goran Slunjski
Држава: Хрватска
Пол:Машко
Се приклучи:Ное 12, 2012
Последна интеракција: Вчера во 10:12:55
Постови на форумот:1089  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:3 (679)
Освоени поени:0 (1774)
Победи:0 (55)
Подиуми:0 (147)
Пол-позиции:0 (64)
Најбрзи круга:0 (78)
Просечно поени/трка: 0 (2.61)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Мај 30, 2014)
Достигнувања:

54% отклучени

(191/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Goran Slunjski Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 33, Трка 13
Број на најавувања:12249
Време поминато на ГПРО:5276.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Master - 1
Позиција во сезоната:34
Пари: $??.???.???
Возач: Tommy South (154)
Технички Директор: Mike Walters (97)
Екипа во целост:14
Гуми: Dunnolop
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
73 M-1 18 1 1 0 1 10 17 0.59 R1 191 Contimental $4.247.554 Задржи група
72 Elite 29 0 0 0 0 4 17 0.24 R2 630 Hancock $9.991.434 Испаднат
71 M-2 1 1 6 0 2 59 17 3.47 QF 4058 Badyear $38.969.062 Промовиран
70 M-2 22 0 0 0 0 9 17 0.53 - 3311 Yokomama $17.197.441 Задржи група
69 P-2 3 1 6 2 1 74 16 4.62 QF 1603 Dunnolop $31.992.775 Промовиран
68 P-2 17 0 0 0 1 14 17 0.82 R1 1064 Yokomama $15.926.439 Задржи група
67 M-3 27 0 0 0 0 3 17 0.18 R2 119 Badyear $-1.303.436 Испаднат
66 M-3 21 0 0 0 0 5 17 0.29 - 115 Dunnolop $24.893.602 Задржи група
65 P-20 2 4 7 1 6 66 17 3.88 W 422 Dunnolop $45.027.998 Промовиран
64 P-20 11 0 1 0 3 16 17 0.94 R1 497 Contimental $17.477.983 Задржи група
63 A-10 4 1 11 1 11 101 17 5.94 SF 676 Pipirelli $77.795.848 Промовиран*
62 A-10 7 0 0 0 1 36 17 2.12 R2 953 Pipirelli $40.408.400 Задржи група
61 R-11 1 13 16 8 8 156 17 9.18 W 2508 Pipirelli $36.791.631 Промовиран
60 P-4 7 0 3 0 5 25 17 1.47 R1 208 Dunnolop $-8.545.724 Спец пот
59 P-4 24 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 4184 Yokomama $16.431.717 Задржи група
58 M-2 27 0 0 0 1 2 16 0.12 R2 3267 Contimental $-7.842.293 Испаднат
57 M-2 15 0 1 1 1 12 17 0.71 QF 73 Dunnolop $22.001.420 Задржи група
56 M-2 9 0 2 0 0 21 17 1.24 R2 67 Badyear $18.052.448 Задржи група
55 P-25 4 3 6 2 5 60 17 3.53 W 150 Dunnolop $36.080.951 Промовиран
54 P-25 5 1 3 3 3 49 17 2.88 SF 113 Dunnolop $38.443.535 Задржи група
53 P-25 11 0 0 0 0 18 17 1.06 QF 221 Avonn $55.507.322 Задржи група
52 P-25 4 1 3 3 3 61 17 3.59 SF 80 Dunnolop $35.950.348 Задржи група
51 P-25 8 1 2 0 1 25 17 1.47 QF 196 Contimental $79.012.395 Задржи група
50 A-76 3 2 6 16 1 75 17 4.41 QF 562 Pipirelli $160.684.485 Промовиран
49 A-76 4 0 5 0 2 76 17 4.47 W 544 Pipirelli $68.317.392 Задржи група
48 A-76 5 1 2 0 4 51 17 3 SF ? Pipirelli $59.247.096 Задржи група
47 A-76 11 0 2 0 2 17 17 1 R1 949 Pipirelli $83.044.152 Задржи група
46 R-400 4 2 7 1 1 74 17 4.35 SF ? Pipirelli $82.428.797 Промовиран
45 P-25 23 0 0 0 0 5 16 0.31 R1 - Avonn $-35.212.783 Спец пот
44 P-25 5 0 3 0 0 45 17 2.65 SF ? Avonn $16.275.148 Задржи група
43 P-25 15 0 0 0 1 14 17 0.82 R2 ? Avonn $35.829.415 Задржи група
42 A-92 2 4 13 2 3 113 17 6.65 SF 316 Pipirelli $54.959.485 Промовиран
41 A-92 7 1 2 0 1 25 17 1.47 R1 ? Pipirelli $72.725.800 Задржи група
40 R-327 2 5 9 4 2 100 16 6.25 W - Pipirelli $52.704.263 Промовиран
39 P-8 8 0 2 0 2 20 14 1.43 R2 - Contimental $-22.483.240 Спец пот
38 P-8 28 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 ? Yokomama $32.064.181 Задржи група
37 A-15 1 7 12 4 4 122 17 7.18 W 283 Pipirelli $130.973.910 Промовиран
36 A-15 8 1 1 0 0 27 17 1.59 QF 815 Pipirelli $94.717.350 Задржи група
35 R-314 2 4 10 12 1 105 17 6.18 SF 1592 Pipirelli $89.097.589 Промовиран
34 R-314 4 1 5 4 1 72 17 4.24 QF 1922 Pipirelli $-24.549.135 Задржи група
33 R-314 20 0 0 0 0 2 3 0.67 - - Pipirelli $9.766.514 Задржи група