Профил на менаџерот: Mārtiņš Liepa

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Mārtiņš Liepa
Држава: Латвија
Пол:Машко
Се приклучи:Авг 10, 2008
Последна интеракција: Мај 9 2010, 15:44:28
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (36)
Освоени поени:0 (47)
Победи:0 (2)
Подиуми:0 (3)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (1.31)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

2% отклучени

(7/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Mārtiņš Liepa Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 10, Трка 12
Број на најавувања:341
Време поминато на ГПРО:56.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Момче

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
17-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
16 R-81 22 0 0 0 0 0 3 0 - - blank $-6.807.570 Задржи група
12-15 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
11 R-35 14 1 1 0 0 17 16 1.06 - - blank $-1.603.839 Задржи група
10 R-35 32 0 0 0 0 0 5 0 - - blank $849.703 Задржи група