Профил на менаџерот: Srinivasan Krishna

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Srinivasan Krishna
Држава: Индија
Пол:Машко
Се приклучи:Ное 24, 2012
Последна интеракција: Авг 21 2017, 04:37:46
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (317)
Освоени поени:0 (419)
Победи:0 (4)
Подиуми:0 (21)
Пол-позиции:0 (2)
Најбрзи круга:0 (13)
Просечно поени/трка: - (1.32)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

10% отклучени

(36/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Srinivasan Krishna Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 33, Трка 17
Број на најавувања:914
Време поминато на ГПРО:61.9 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
61-76 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
60 R-9 15 0 0 0 0 9 8 1.12 QF 8636 Pipirelli $23.773.914 Задржи група
59 R-9 13 0 0 0 0 3 15 0.2 R1 5892 Pipirelli $-1.797.729 Задржи група
58 R-9 6 0 2 0 1 54 17 3.18 SF 3810 Pipirelli $-13.794.189 Задржи група
57 R-9 15 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 4885 Pipirelli $-2.164.458 Задржи група
56 R-259 7 0 0 0 0 42 17 2.47 QF 4050 Pipirelli $-2.136.089 Задржи група
55 R-259 9 0 0 0 0 27 17 1.59 R2 4345 Pipirelli $-5.715.029 Задржи група
54 R-259 10 0 1 0 0 19 17 1.12 R2 5894 Pipirelli $-20.530.880 Задржи група
53 R-259 4 2 6 0 5 75 17 4.41 F 5017 Pipirelli $-6.442.178 Задржи група
52 R-259 4 2 7 0 6 89 17 5.24 SF ? Pipirelli $-2.621.376 Задржи група
51 R-259 7 0 3 2 0 41 17 2.41 QF ? Pipirelli $6.347.576 Задржи група
50 R-259 7 0 2 0 1 25 17 1.47 R2 ? Pipirelli $-9.805.221 Задржи група
49 R-259 13 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 ? Pipirelli $-6.091.250 Задржи група
48 R-259 12 0 0 0 0 5 8 0.62 - - Pipirelli $4.507.022 Задржи група
41-47 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
40 R-123 21 0 0 0 0 0 14 0 R1 - Pipirelli $21.063.883 Задржи група
39 R-123 20 0 0 0 0 0 17 0 R2 3098 Pipirelli $-2.861.224 Задржи група
38 R-123 18 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 ? Pipirelli $2.005.935 Задржи група
37 R-123 16 0 0 0 0 6 17 0.35 R2 2763 Pipirelli $5.160.310 Задржи група
36 R-123 13 0 0 0 0 10 17 0.59 QF ? Pipirelli $19.761.108 Задржи група
35 R-123 26 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $435.534 Задржи група
34 R-123 30 0 0 0 0 0 16 0 R2 - Pipirelli $26.479.124 Задржи група
33 R-123 27 0 0 0 0 0 1 0 - - Pipirelli $10.859.564 Задржи група