Профил на менаџерот: Michael Blach

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Michael Blach
Држава: Австрија
Пол:Машко
Се приклучи:Ное 29, 2012
Последна интеракција: Јан 20 2020, 20:38:03
Постови на форумот:0  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:4 (507)
Освоени поени:6 (1023)
Победи:0 (24)
Подиуми:1 (73)
Пол-позиции:0 (13)
Најбрзи круга:0 (39)
Просечно поени/трка: 1.5 (2.02)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

26% отклучени

(93/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Michael Blach Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 33, Трка 17
Број на најавувања:2310
Време поминато на ГПРО:371.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 62
Позиција во сезоната:9
Пари: $??.???.???
Возач: Alice Purley (118)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:14
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Marvel Superheroes-Team Vienna
Екипен пласман:329
Поени на тимот:49.6666

Спонзори

Tridionic (R69) - 14 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
73 A-62 16 0 0 0 0 5 17 0.29 R2 3983 Pipirelli $63.729.585 Задржи група
72 A-62 27 0 0 0 0 0 17 0 R1 2364 Pipirelli $35.205.151 Задржи група
71 R-69 1 6 11 3 9 111 17 6.53 SF 2705 Pipirelli $33.401.843 Промовиран
70 R-69 10 0 1 0 1 25 17 1.47 R1 5753 Pipirelli $46.985.246 Задржи група
69 R-69 8 0 1 0 0 28 17 1.65 QF 5243 Pipirelli $54.600.786 Задржи група
68 A-65 25 0 0 0 0 2 15 0.13 R1 5230 Pipirelli $-15.644.659 Испаднат
67 A-65 21 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 5421 Pipirelli $343.974 Задржи група
66 P-24 36 0 0 0 0 0 17 0 - 939 Avonn $14.915.105 Испаднат
65 A-9 2 1 7 2 3 65 17 3.82 R2 901 Pipirelli $40.716.042 Промовиран
64 A-9 12 0 0 0 0 6 16 0.38 R1 4063 Pipirelli $24.156.080 Задржи група
63 A-120 10 0 0 0 1 20 16 1.25 R2 4310 Pipirelli $32.668.454 Задржи група
62 A-120 18 0 0 0 0 2 17 0.12 R2 2246 Pipirelli $7.481.087 Задржи група
61 R-63 4 1 6 3 0 80 17 4.71 SF 3056 Pipirelli $24.537.576 Промовиран
60 R-63 6 0 1 1 0 51 16 3.19 QF 5308 Pipirelli $12.499.834 Задржи група
59 R-63 9 0 1 0 0 30 15 2 QF 5707 Pipirelli $3.344.174 Задржи група
58 R-63 9 0 1 0 0 27 16 1.69 R1 5097 Pipirelli $-7.013.741 Задржи група
57 A-80 32 0 0 0 0 0 14 0 - 6489 Pipirelli $-11.665.124 Испаднат
56 R-270 3 0 9 0 0 93 17 5.47 QF 3465 Pipirelli $12.583.216 Промовиран
55 R-270 7 0 1 0 0 51 17 3 QF 4061 Pipirelli $-20.219.213 Задржи група
54 R-270 12 0 0 0 0 3 1 3 - 10165 Pipirelli $16.316.498 Задржи група
47-53 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
46 A-63 40 0 0 0 0 0 3 0 R1 - Pipirelli $23.735.610 Пензиониран
45 R-54 2 5 9 2 2 96 15 6.4 W - Pipirelli $16.706.186 Промовиран
44 R-54 7 0 2 0 0 47 17 2.76 SF ? Pipirelli $17.108.262 Задржи група
43 A-25 33 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $-32.479.045 Испаднат
42 R-256 6 0 4 0 0 42 13 3.23 R2 - Pipirelli $43.385.283 Промовиран
41 A-109 35 0 0 0 0 0 12 0 - - Pipirelli $-6.255.380 Испаднат
40 R-332 5 2 5 1 0 58 15 3.87 W - Pipirelli $21.866.045 Промовиран*
39 A-50 26 0 0 0 0 0 16 0 R2 - Pipirelli $-33.954.755 Испаднат
38 R-203 1 7 10 1 7 109 17 6.41 W ? Pipirelli $16.916.284 Промовиран
37 R-203 12 1 1 0 0 20 17 1.18 R2 ? Pipirelli $-5.550.936 Задржи група
36 R-203 7 1 2 0 9 41 17 2.41 R1 ? Pipirelli $-19.583.657 Задржи група
35 R-203 18 0 0 0 5 2 17 0.12 R1 ? Pipirelli $-15.434.334 Задржи група
34 R-203 27 0 0 0 2 0 13 0 R1 - Pipirelli $3.351.588 Задржи група
33 R-203 29 0 0 0 0 0 1 0 - - Pipirelli $9.239.150 Задржи група