Профил на менаџерот: Krisztián Veinperl

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Krisztián Veinperl
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Дек 11, 2012
Последна интеракција: Сеп 29 2020, 22:18:42
Постови на форумот:5  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:4 (752)
Освоени поени:0 (1312)
Победи:0 (43)
Подиуми:0 (114)
Пол-позиции:0 (57)
Најбрзи круга:0 (57)
Просечно поени/трка: 0 (1.74)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

52% отклучени

(185/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Krisztián Veinperl Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 34, Трка 1
Број на најавувања:16811
Време поминато на ГПРО:4837.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во врска

Преглед на податоците од играта

Група:Pro - 21
Позиција во сезоната:21
Пари: $??.???.???
Возач: Patrick Jelley (144)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:30
Гуми: Yokomama
Име на тим: Hungarian Crown 8
Екипен пласман:332
Поени на тимот:51.7335

Спонзори

JCV (P21) - 16 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
77 P-21 21 0 0 0 0 12 17 0.71 R2 312 Yokomama $19.589.928 Задржи група
76 P-21 18 0 0 0 0 7 17 0.41 - 493 Yokomama $29.038.617 Задржи група
75 P-21 4 2 4 1 5 35 17 2.06 QF 484 Yokomama $67.359.590 Задржи група
74 P-21 4 1 5 0 1 66 17 3.88 R1 97 Dunnolop $40.025.245 Задржи група
73 P-21 26 0 0 0 0 6 17 0.35 R1 475 Yokomama $29.285.042 Задржи група
72 P-21 23 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 348 Dunnolop $47.166.092 Задржи група
71 P-21 14 1 1 1 1 12 17 0.71 R1 3013 Dunnolop $87.730.856 Задржи група
70 A-62 1 15 17 15 15 164 17 9.65 W 379 Pipirelli $141.456.388 Промовиран
69 A-62 6 0 4 5 1 53 17 3.12 R1 1738 Pipirelli $95.024.107 Задржи група
68 A-62 10 0 1 0 0 16 17 0.94 R2 1744 Pipirelli $84.280.154 Задржи група
67 A-62 17 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 1211 Pipirelli $44.042.057 Задржи група
66 A-62 32 0 0 0 0 0 17 0 R2 1762 Pipirelli $17.391.820 Задржи група
65 P-21 28 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 763 Avonn $14.650.804 Испаднат
64 P-21 8 0 3 0 1 39 17 2.29 R1 205 Dunnolop $17.072.219 Задржи група
63 P-21 23 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 504 Avonn $5.030.258 Задржи група
62 M-1 38 0 0 0 0 0 17 0 - 1421 Pipirelli $44.341.898 Испаднат
61 Elite 40 0 0 0 0 0 17 0 - 470 Pipirelli $52.227.044 Испаднат
60 Elite 20 0 0 0 0 5 17 0.29 QF 23 Bridgerock $2.688.335 Задржи група
59 Elite 17 0 0 0 1 11 17 0.65 R1 40 Contimental $26.120.398 Задржи група
58 Elite 22 0 0 0 0 6 17 0.35 R2 1406 Contimental $16.117.573 Задржи група
57 Elite 17 0 0 1 1 10 17 0.59 QF 13 Hancock $22.735.412 Задржи група
56 M-5 2 3 7 4 5 76 17 4.47 SF 16 Dunnolop $49.713.276 Промовиран
55 M-5 13 0 0 0 0 15 17 0.88 R1 2340 Dunnolop $52.198.391 Задржи група
54 M-5 24 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 45 Dunnolop $45.171.943 Задржи група
53 M-5 21 0 0 0 1 6 17 0.35 QF 99 Dunnolop $26.926.999 Задржи група
52 M-5 8 1 3 5 2 26 17 1.53 R2 33 Dunnolop $37.758.844 Задржи група
51 M-5 4 1 6 6 0 76 17 4.47 SF 10 Dunnolop $29.400.617 Задржи група
50 M-5 8 0 3 1 0 32 17 1.88 R1 67 Dunnolop $19.218.017 Задржи група
49 M-5 16 0 1 0 0 13 17 0.76 R1 41 Dunnolop $26.325.369 Задржи група
48 M-5 16 0 0 0 0 11 17 0.65 R2 38 Dunnolop $16.698.948 Задржи група
47 P-20 2 3 13 4 7 109 17 6.41 W 31 Dunnolop $25.421.703 Промовиран
46 P-20 15 0 0 0 0 9 17 0.53 R1 ? Avonn $33.264.158 Задржи група
45 M-2 37 0 0 0 0 0 17 0 - 356 Avonn $41.159.938 Испаднат
44 M-2 32 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Dunnolop $17.710.756 Задржи група
43 M-2 24 0 0 0 0 8 17 0.47 R1 ? Dunnolop $11.154.488 Задржи група
42 M-2 5 0 3 0 1 29 17 1.71 R1 27 Yokomama $31.056.385 Задржи група
41 M-2 13 0 1 0 0 11 17 0.65 - 107 Avonn $21.919.557 Задржи група
40 P-18 1 8 14 5 11 127 17 7.47 W ? Dunnolop $37.527.120 Промовиран
39 P-18 10 0 2 0 0 20 17 1.18 R2 276 Avonn $21.670.889 Задржи група
38 A-57 1 4 14 5 3 125 17 7.35 W 239 Pipirelli $48.500.373 Промовиран
37 A-57 10 0 1 0 0 23 17 1.35 R2 644 Pipirelli $36.444.920 Задржи група
36 A-57 10 0 1 0 0 21 17 1.24 R1 ? Pipirelli $11.914.283 Задржи група
35 R-223 1 4 9 4 1 94 17 5.53 R1 ? Pipirelli $31.614.091 Промовиран
34 R-223 11 0 1 0 0 19 17 1.12 R1 ? Pipirelli $-5.838.493 Задржи група