Профил на менаџерот: Stavros Foufoutos

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Alfa generic - 1984 / 85
Име:Stavros Foufoutos
Држава: Грција
Пол:Машко
Се приклучи:Дек 12, 2012
Последна интеракција: Фев 8 2020, 18:02:12
Постови на форумот:143  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (339)
Освоени поени:0 (684)
Победи:0 (26)
Подиуми:0 (54)
Пол-позиции:0 (32)
Најбрзи круга:0 (11)
Просечно поени/трка: - (2.02)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

27% отклучени

(95/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Stavros Foufoutos Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 34, Трка 2
Број на најавувања:7786
Време поминато на ГПРО:1687.1 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
57-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
56 R-61 16 0 0 0 0 0 0 - R1 13182 Pipirelli $24.518.000 Задржи група
55 R-61 17 0 0 0 0 0 0 - - 10987 Pipirelli $16.811.000 Задржи група
54 A-59 25 0 0 0 0 5 4 1.25 R1 10069 Pipirelli $46.440.474 Пензиониран
53 A-59 15 0 1 0 0 11 17 0.65 R2 1504 Pipirelli $82.264.582 Задржи група
52 A-59 14 0 0 0 0 11 17 0.65 QF 1365 Pipirelli $42.782.082 Задржи група
51 A-59 26 0 0 0 0 2 17 0.12 - 1892 Pipirelli $5.789.909 Задржи група
50 P-25 33 0 0 0 0 0 16 0 R2 - Yokomama $2.284.432 Испаднат
49 P-25 18 0 1 0 0 9 17 0.53 R1 363 Yokomama $14.910.748 Задржи група
48 A-64 2 2 6 0 1 83 17 4.88 W 503 Pipirelli $53.247.351 Промовиран
47 A-64 9 1 1 0 1 25 15 1.67 QF - Pipirelli $99.039.441 Задржи група
46 A-64 7 0 1 0 0 30 17 1.76 SF 927 Pipirelli $112.252.472 Задржи група
45 A-64 12 0 1 0 0 25 17 1.47 R2 1030 Pipirelli $88.806.625 Задржи група
44 R-71 1 10 16 14 5 146 17 8.59 W 1322 Pipirelli $36.062.576 Промовиран
43 R-71 1 10 14 12 2 132 17 7.76 W 1959 Pipirelli $-13.841.047 Задржи група
42 R-71 19 0 0 0 0 6 17 0.35 R1 2543 Pipirelli $27.489.119 Задржи група
41 A-8 30 0 0 0 0 0 17 0 R2 ? Pipirelli $5.491.751 Испаднат
40 P-6 30 0 0 0 0 0 17 0 R1 321 Avonn $6.933.642 Испаднат
39 P-6 23 0 1 0 0 6 17 0.35 R1 ? Avonn $12.464.471 Задржи група
38 A-76 4 0 5 0 0 64 16 4 R2 - Pipirelli $77.539.228 Промовиран*
37 A-76 12 0 0 0 0 10 17 0.59 QF ? Pipirelli $74.899.983 Задржи група
36 A-76 21 0 0 0 0 6 17 0.35 R2 806 Pipirelli $38.214.002 Задржи група
35 R-326 2 3 6 6 2 90 17 5.29 W ? Pipirelli $34.189.859 Промовиран
34 R-326 10 0 1 0 0 23 16 1.44 R1 - Pipirelli $-17.759.257 Задржи група