Профил на менаџерот: Ryan Pickorer

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Ryan Pickorer
Држава: Англија
Пол:Машко
Се приклучи:Дек 31, 2012
Последна интеракција: Ное 25 2014, 18:49:20
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (49)
Освоени поени:0 (69)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (3)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (1)
Просечно поени/трка: - (1.41)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

2% отклучени

(8/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Ryan Pickorer Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 34, Трка 6
Број на најавувања:188
Време поминато на ГПРО:42 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
45-73 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
44 R-215 12 0 0 0 0 14 9 1.56 SF - Pipirelli $-1.294.211 Задржи група
37-43 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
36 R-357 10 0 1 0 1 21 13 1.62 QF - Pipirelli $16.065.980 Задржи група
35 R-357 19 0 0 0 0 0 15 0 R2 - Pipirelli $8.862.421 Задржи група
34 R-357 7 0 2 0 0 34 12 2.83 - - Pipirelli $21.022.162 Задржи група