Профил на менаџерот: Martin Freeth

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Martin Freeth
Држава: Англија
Пол:Машко
Се приклучи:Јан 15, 2013
Последна интеракција: Мар 27 2020, 23:24:15
Постови на форумот:882  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:5 (692)
Освоени поени:2 (1650)
Победи:0 (76)
Подиуми:0 (144)
Пол-позиции:0 (67)
Најбрзи круга:0 (62)
Просечно поени/трка: 0.4 (2.38)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Јан 28, 2013)
Достигнувања:

55% отклучени

(193/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Martin Freeth Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 34, Трка 10
Број на најавувања:20176
Време поминато на ГПРО:6382.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во врска

Преглед на податоците од играта

Група:Pro - 17
Позиција во сезоната:17
Пари: $??.???.???
Возач: Nikos Katsinis (136)
Технички Директор: Bart Watson (90)
Екипа во целост:30
Гуми: Yokomama
Име на тим: Tortuga Pirates
Екипен пласман:172
Поени на тимот:92.5332

Спонзори

Emirates Airways (A82) - 22 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
74 P-17 11 1 2 0 0 21 17 1.24 R2 271 Yokomama $27.647.289 Задржи група
73 P-17 4 2 3 0 1 52 17 3.06 SF 183 Yokomama $36.334.017 Задржи група
72 P-17 19 0 1 0 0 10 17 0.59 - 727 Yokomama $20.467.979 Задржи група
71 A-82 1 12 13 13 10 128 17 7.53 F 1358 Pipirelli $71.562.466 Промовиран
70 A-82 7 0 4 0 2 34 17 2 R1 1001 Pipirelli $26.105.434 Задржи група
69 A-82 17 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 3844 Pipirelli $47.211.061 Задржи група
68 P-17 36 0 0 0 0 0 17 0 - 3399 Pipirelli $30.489.676 Испаднат
67 M-5 7 1 3 1 0 36 17 2.12 SF 4642 Michelini $-4.201.568 Испаднат
66 M-5 22 0 0 0 0 7 17 0.41 R2 108 Yokomama $14.244.244 Задржи група
65 M-5 23 0 1 0 0 10 16 0.62 R1 1430 Yokomama $7.128.204 Задржи група
64 P-14 2 4 10 2 2 103 17 6.06 W 106 Dunnolop $28.213.103 Промовиран
63 P-14 7 1 3 0 0 43 17 2.53 R1 442 Yokomama $30.787.027 Задржи група
62 A-68 1 14 17 12 5 164 17 9.65 W 325 Pipirelli $54.190.421 Промовиран
61 A-68 8 0 3 0 0 37 17 2.18 R2 1277 Pipirelli $49.066.563 Задржи група
60 P-24 37 0 0 0 0 0 17 0 - 2890 Pipirelli $68.299.674 Испаднат
59 M-1 36 0 0 0 0 0 17 0 - 949 Badyear $18.424.905 Испаднат
58 M-1 19 0 0 0 0 8 17 0.47 R1 180 Badyear $8.178.258 Задржи група
57 M-1 22 0 0 0 2 8 17 0.47 QF 91 Michelini $7.344.968 Задржи група
56 M-1 28 0 0 0 0 1 17 0.06 R2 1929 Dunnolop $9.909.366 Задржи група
55 M-1 9 1 1 0 1 22 17 1.29 R1 58 Badyear $17.823.223 Задржи група
54 P-5 1 10 12 7 7 116 17 6.82 F 180 Dunnolop $48.509.225 Промовиран
53 P-5 5 2 4 0 2 54 17 3.18 R1 171 Badyear $36.286.849 Задржи група
52 A-4 2 7 10 10 11 99 17 5.82 F ? Pipirelli $67.660.404 Промовиран
51 A-4 6 1 1 1 1 43 17 2.53 SF 736 Pipirelli $23.372.152 Задржи група
50 A-4 9 1 3 0 0 26 17 1.53 R1 1372 Pipirelli $18.702.745 Задржи група
49 P-12 30 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 ? Yokomama $-7.605.559 Испаднат
48 M-4 31 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Dunnolop $12.801.623 Испаднат
47 M-4 13 0 2 0 1 16 17 0.94 R2 108 Badyear $17.992.773 Задржи група
46 P-16 2 2 9 0 4 89 17 5.24 F 75 Dunnolop $42.396.603 Промовиран
45 P-16 14 0 0 0 0 13 17 0.76 R1 339 Avonn $18.362.649 Задржи група
44 P-16 7 1 2 0 1 29 17 1.71 QF ? Badyear $21.944.776 Задржи група
43 A-40 2 5 10 4 6 106 17 6.24 F 338 Pipirelli $25.527.726 Промовиран
42 A-40 11 0 0 0 1 23 17 1.35 QF ? Pipirelli $26.876.328 Задржи група
41 P-8 27 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 501 Avonn $-1.000.115 Испаднат
40 P-8 21 0 0 0 1 10 17 0.59 R2 570 Dunnolop $3.005.975 Задржи група
39 P-8 20 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 ? Avonn $12.530.090 Задржи група
38 A-99 1 4 12 14 0 108 17 6.35 W ? Pipirelli $33.355.696 Промовиран
37 R-269 3 5 8 1 2 99 17 5.82 SF ? Pipirelli $14.393.269 Промовиран
36 A-51 29 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $-3.165.983 Испаднат
35 R-269 2 1 8 2 0 79 17 4.65 SF 2120 Pipirelli $8.071.599 Промовиран
34 R-269 8 1 2 0 2 38 8 4.75 - - Pipirelli $5.961.683 Задржи група