Профил на менаџерот: Nikolay Pravorocky

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Nikolay Pravorocky
Држава: Руска Федерација
Пол:Машко
Се приклучи:Фев 12, 2013
Последна интеракција: Авг 12 2014, 14:22:25
Постови на форумот:1  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (122)
Освоени поени:0 (304)
Победи:0 (12)
Подиуми:0 (29)
Пол-позиции:0 (9)
Најбрзи круга:0 (12)
Просечно поени/трка: - (2.49)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

15% отклучени

(53/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Nikolay Pravorocky Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 35, Трка 1
Број на најавувања:1164
Време поминато на ГПРО:118.1 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
43-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
42 R-298 6 0 4 0 0 32 8 4 QF - Pipirelli $41.264.426 Задржи група
41 A-69 25 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $-3.858.168 Испаднат
40 R-114 1 4 10 5 0 99 17 5.82 W 1927 Pipirelli $46.491.722 Промовиран
39 A-2 35 0 0 0 0 0 15 0 R1 - Pipirelli $3.702.969 Испаднат
38 A-2 14 0 0 0 0 13 16 0.81 R1 - Pipirelli $7.643.109 Задржи група
37 R-291 2 5 9 3 1 93 16 5.81 SF - Pipirelli $47.733.432 Промовиран
36 R-291 7 3 5 1 7 50 16 3.12 QF - Pipirelli $670.789 Задржи група
35 R-291 12 0 1 0 4 17 17 1 QF ? Pipirelli $1.817.349 Задржи група
34 R-291 40 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $12.508.023 Задржи група