Профил на менаџерот: Aleksander Kwasnik

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Aleksander Kwasnik
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Фев 17, 2013
Последна интеракција: Мар 27 2020, 09:09:25
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (17)
Освоени поени:0 (29)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (0)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (1.71)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

1% отклучени

(2/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Aleksander Kwasnik Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 72, Трка 4
Број на најавувања:196
Време поминато на ГПРО:50.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 143
Позиција во сезоната:25
Пари: $??.???.???
Возач: Kenny Rossiter (60)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:3
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

Roleks (R143) - 6 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
74 R-152 21 0 0 0 0 0 0 - R1 9981 Pipirelli $24.955.000 Задржи група
73 R-152 12 0 0 0 0 12 6 2 R2 8928 Pipirelli $2.502.249 Задржи група
72 R-152 10 0 0 0 0 17 11 1.55 - 6728 Pipirelli $-16.471.873 Задржи група