Профил на менаџерот: Andrei Tarnauceanu

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Black GPRO-er 2009
Име:Andrei Tarnauceanu
Држава: Романија
Пол:Машко
Се приклучи:Фев 22, 2013
Последна интеракција: Фев 8 2020, 23:10:39
Постови на форумот:2  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (591)
Освоени поени:0 (1201)
Победи:0 (44)
Подиуми:0 (103)
Пол-позиции:0 (43)
Најбрзи круга:0 (15)
Просечно поени/трка: - (2.03)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Апр 24, 2013)
Достигнувања:

38% отклучени

(133/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Andrei Tarnauceanu Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 35, Трка 1
Број на најавувања:6301
Време поминато на ГПРО:897.3 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Andrei Tarnauceanu (Последна обнова: Апр 5 2017, 16:06:50)
Let's see how it goes from here..