Профил на менаџерот: Kiss Attila

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Alfa generic - 1984 / 85
Име:Kiss Attila
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Фев 26, 2013
Последна интеракција: Фев 24 2020, 21:40:19
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:14 (667)
Освоени поени:11 (1251)
Победи:0 (40)
Подиуми:1 (106)
Пол-позиции:0 (43)
Најбрзи круга:0 (20)
Просечно поени/трка: 0.79 (1.88)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

33% отклучени

(117/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Kiss Attila Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 35, Трка 3
Број на најавувања:4086
Време поминато на ГПРО:1250.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Pro - 4
Позиција во сезоната:17
Пари: $??.???.???
Возач: Emil Herbert (129)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:25
Гуми: Dunnolop
Име на тим: Forza Alfa
Екипен пласман:363
Поени на тимот:157.2

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
73 P-4 15 0 2 0 0 14 17 0.82 R1 335 Contimental $36.099.615 Задржи група
72 A-5 5 3 6 2 1 67 17 3.94 SF 3801 Pipirelli $75.770.282 Промовиран*
71 A-5 10 0 0 0 0 20 17 1.18 R1 3065 Pipirelli $60.758.766 Задржи група
70 A-5 28 0 0 0 0 0 17 0 R1 4971 Pipirelli $18.198.675 Задржи група
69 A-5 29 0 0 0 0 0 15 0 R1 5896 Pipirelli $8.430.999 Задржи група
68 P-25 31 0 0 0 0 0 12 0 R1 6611 Dunnolop $-39.781.000 Испаднат
67 P-25 18 0 1 0 0 10 17 0.59 R2 692 Dunnolop $7.030.468 Задржи група
66 P-25 12 0 1 0 0 14 17 0.82 R2 426 Dunnolop $16.015.845 Задржи група
65 P-25 12 0 1 0 0 12 17 0.71 R1 691 Contimental $51.224.745 Задржи група
64 A-6 1 9 14 10 5 133 17 7.82 W 513 Pipirelli $93.645.834 Промовиран
63 A-6 6 2 5 2 2 69 17 4.06 F 845 Pipirelli $84.322.152 Задржи група
62 A-6 13 0 1 0 1 15 17 0.88 QF 4272 Pipirelli $44.351.922 Задржи група
61 A-6 15 0 0 0 0 6 17 0.35 R2 3046 Pipirelli $15.926.853 Задржи група
60 P-13 17 0 1 0 0 10 17 0.59 R1 916 Contimental $-471.332 Испаднат
59 P-13 17 0 1 0 0 9 17 0.53 R1 504 Yokomama $6.035.718 Задржи група
58 P-13 22 0 0 0 1 7 17 0.41 R1 1868 Contimental $16.147.204 Задржи група
57 A-14 2 4 9 0 2 104 17 6.12 W 548 Pipirelli $62.355.784 Промовиран
56 A-14 7 0 2 0 0 30 17 1.76 QF 939 Pipirelli $52.747.902 Задржи група
55 A-14 9 0 2 0 1 26 17 1.53 R2 1540 Pipirelli $50.628.717 Задржи група
54 A-14 5 0 4 0 0 52 17 3.06 R2 3694 Pipirelli $16.733.738 Задржи група
53 A-14 18 0 0 0 0 9 16 0.56 R1 4720 Pipirelli $5.128.754 Задржи група
52 A-14 19 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 ? Pipirelli $8.559.844 Задржи група
51 A-14 26 0 0 0 0 0 17 0 R2 1626 Pipirelli $20.099.607 Задржи група
50 P-2 33 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Contimental $-664.358 Испаднат
49 P-2 17 1 1 0 0 10 17 0.59 R2 540 Contimental $13.019.021 Задржи група
48 A-4 1 7 12 13 3 126 17 7.41 W 338 Pipirelli $45.800.349 Промовиран
47 A-4 4 2 6 4 0 71 17 4.18 R2 ? Pipirelli $19.948.628 Задржи група
46 P-20 39 0 0 0 0 0 17 0 R2 ? Yokomama $34.273.546 Испаднат
45 A-122 3 1 11 1 3 100 17 5.88 F 446 Pipirelli $59.709.333 Промовиран
44 A-122 7 0 2 0 0 33 17 1.94 R1 893 Pipirelli $32.644.085 Задржи група
43 A-122 13 0 2 0 0 16 17 0.94 R2 1014 Pipirelli $11.787.550 Задржи група
42 P-21 34 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Avonn $272.587 Испаднат
41 P-21 28 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Avonn $5.614.771 Задржи група
40 A-89 2 5 9 2 1 85 17 5 R1 613 Pipirelli $44.540.197 Промовиран
39 A-89 4 3 4 0 0 62 17 3.65 R1 ? Pipirelli $31.681.113 Задржи група
38 A-89 24 0 0 0 0 0 17 0 R1 866 Pipirelli $20.466.652 Задржи група
37 A-89 22 0 0 0 0 5 17 0.29 R2 1253 Pipirelli $18.857.484 Задржи група
36 R-3 1 3 6 9 0 84 17 4.94 R1 1954 Pipirelli $12.273.835 Промовиран
35 R-3 7 0 2 0 0 38 15 2.53 - - Pipirelli $-605.795 Задржи група