Профил на менаџерот: Boris Hristov

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Boris Hristov
Држава: Бугарија
Пол:Не е определено
Се приклучи:Мар 1, 2013
Последна интеракција: Јул 30 2021, 10:58:04
Постови на форумот:8  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (590)
Освоени поени:0 (746)
Победи:0 (28)
Подиуми:0 (64)
Пол-позиции:0 (22)
Најбрзи круга:0 (33)
Просечно поени/трка: - (1.26)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

35% отклучени

(129/365)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Boris Hristov Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 35, Трка 4
Број на најавувања:7201
Време поминато на ГПРО:2582.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
71-83 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
70 A-19 37 0 0 0 0 0 1 0 - 11269 Pipirelli $30.944.703 Пензиониран
69 A-19 29 0 0 0 0 0 17 0 R1 6646 Pipirelli $39.009.767 Задржи група
68 P-21 35 0 0 0 0 0 17 0 - 5336 Yokomama $4.496.516 Испаднат
67 P-21 25 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 5724 Contimental $37.232.149 Задржи група
66 P-21 16 0 0 0 1 11 16 0.69 R1 6022 Contimental $66.423.681 Задржи група
65 A-19 1 5 13 4 3 112 17 6.59 QF 3511 Pipirelli $93.160.425 Промовиран
64 A-19 7 1 3 0 0 38 17 2.24 SF 5254 Pipirelli $71.444.705 Задржи група
63 A-19 11 0 1 0 0 19 17 1.12 QF 6016 Pipirelli $83.849.193 Задржи група
62 P-10 34 0 0 0 0 0 17 0 - 6675 Avonn $92.247.144 Испаднат
61 A-6 3 0 7 0 0 72 17 4.24 SF 1082 Pipirelli $86.613.327 Промовиран
60 A-6 8 0 1 0 0 28 17 1.65 R2 3966 Pipirelli $53.671.104 Задржи група
59 P-11 34 0 0 0 0 0 17 0 R1 5638 Yokomama $23.237.393 Испаднат
58 P-11 21 0 1 0 0 9 17 0.53 R1 3799 Dunnolop $23.841.704 Задржи група
57 P-11 25 0 0 0 0 2 15 0.13 R1 6604 Contimental $16.535.599 Задржи група
56 M-3 30 0 0 0 1 1 17 0.06 R1 3957 Contimental $33.278.249 Испаднат
55 M-3 13 0 0 0 0 14 17 0.82 R2 113 Michelini $34.973.996 Задржи група
54 M-3 22 0 0 0 1 9 17 0.53 - 5019 Contimental $54.464.996 Задржи група
53 Elite 32 0 0 0 0 0 17 0 R1 934 Dunnolop $48.661.278 Испаднат
52 Elite 17 0 0 0 0 5 17 0.29 - ? Badyear $15.098.601 Задржи група
51 Elite 28 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Badyear $22.483.211 Задржи група
50 M-5 4 1 4 2 6 37 17 2.18 - ? Dunnolop $27.944.788 Промовиран
49 M-5 9 2 2 0 3 25 17 1.47 R2 ? Contimental $54.636.176 Задржи група
48 M-5 6 3 4 0 1 39 17 2.29 R2 ? Contimental $66.639.717 Задржи група
47 P-9 1 10 11 13 8 111 17 6.53 F ? Dunnolop $68.747.300 Промовиран
46 P-9 13 1 1 0 0 10 17 0.59 R1 ? Avonn $60.262.045 Задржи група
45 P-9 11 0 1 0 0 16 17 0.94 R1 ? Dunnolop $60.832.518 Задржи група
44 P-9 18 0 1 0 2 11 17 0.65 - ? Contimental $55.629.991 Задржи група
43 P-9 21 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 ? Dunnolop $43.679.430 Задржи група
42 P-9 24 0 0 0 0 8 17 0.47 R2 ? Avonn $44.757.095 Задржи група
41 P-9 13 0 0 0 1 8 17 0.47 QF ? Avonn $19.818.432 Задржи група
40 P-9 29 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Avonn $9.593.931 Задржи група
39 A-11 2 3 7 1 5 68 17 4 R2 ? Pipirelli $49.533.049 Промовиран
38 A-11 14 0 1 0 1 8 17 0.47 QF ? Pipirelli $27.854.914 Задржи група
37 A-11 26 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 ? Pipirelli $33.424.651 Задржи група
36 R-182 4 2 6 2 0 69 17 4.06 QF ? Pipirelli $21.184.444 Промовиран
35 R-182 15 0 0 0 0 4 14 0.29 - - Pipirelli $-14.818.031 Задржи група