Профил на менаџерот: Constantin Dragomir

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Constantin Dragomir
Држава: Романија
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 4, 2013
Последна интеракција: Мар 18 2017, 08:05:25
Постови на форумот:1  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (377)
Освоени поени:0 (1001)
Победи:0 (38)
Подиуми:0 (93)
Пол-позиции:0 (37)
Најбрзи круга:0 (11)
Просечно поени/трка: - (2.66)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

27% отклучени

(95/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Constantin Dragomir Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 35, Трка 4
Број на најавувања:5483
Време поминато на ГПРО:1125.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
59-77 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
58 A-106 36 0 0 0 0 0 0 - - 11141 Pipirelli $13.886.235 Пензиониран
57 R-188 4 4 8 2 0 98 17 5.76 SF 3052 Pipirelli $9.977.019 Промовиран*
56 A-33 36 0 0 0 0 0 15 0 - 5861 Pipirelli $22.976.876 Испаднат
55 R-208 2 5 9 3 5 104 17 6.12 F 4125 Pipirelli $48.825.091 Промовиран
54 R-208 4 1 7 2 0 80 17 4.71 F 2727 Pipirelli $7.451.082 Задржи група
53 R-208 4 0 4 0 0 54 17 3.18 R1 3052 Pipirelli $-3.919.057 Задржи група
52 A-113 32 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $16.777.216 Испаднат
51 R-172 2 5 12 10 1 113 17 6.65 W 2002 Pipirelli $42.402.327 Промовиран
50 A-55 33 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $31.582.570 Испаднат
49 A-55 26 0 0 0 0 0 17 0 R2 ? Pipirelli $13.669.269 Задржи група
48 A-55 14 0 0 0 0 11 17 0.65 R2 ? Pipirelli $3.869.790 Задржи група
47 A-55 27 0 0 0 0 2 17 0.12 R2 ? Pipirelli $2.013.823 Задржи група
46 A-55 25 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $9.055.444 Задржи група
45 R-209 1 7 12 10 1 123 16 7.69 W - Pipirelli $32.142.851 Промовиран
44 A-19 25 0 0 0 0 0 17 0 R2 ? Pipirelli $-13.610.907 Испаднат
43 R-31 1 4 10 5 0 93 17 5.47 F ? Pipirelli $12.240.899 Промовиран
42 A-56 26 0 0 0 0 2 17 0.12 - ? Pipirelli $-16.088.930 Испаднат
41 R-136 2 4 9 3 1 89 17 5.24 QF ? Pipirelli $1.575.277 Промовиран
40 R-136 3 4 12 2 0 100 16 6.25 F - Pipirelli $-9.099.198 Задржи група
39 R-136 4 3 8 0 0 70 13 5.38 F - Pipirelli $-1.980.199 Задржи група
38 R-136 9 0 1 0 0 35 14 2.5 QF - Pipirelli $-5.691.224 Задржи група
37 R-136 10 1 1 0 1 17 17 1 R1 ? Pipirelli $-15.696.641 Задржи група
36 R-136 16 0 0 0 1 2 17 0.12 R2 ? Pipirelli $-1.454.060 Задржи група
35 R-136 16 0 0 0 1 8 14 0.57 - - Pipirelli $-8.180.935 Задржи група