Профил на менаџерот: Jarek Rychlicki

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Arrows a21 - 2000
Име:Jarek Rychlicki
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Сеп 1, 2008
Последна интеракција: Авг 24 2020, 13:04:32
Постови на форумот:28  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (1056)
Освоени поени:0 (1278)
Победи:0 (33)
Подиуми:0 (106)
Пол-позиции:0 (52)
Најбрзи круга:0 (24)
Просечно поени/трка: - (1.21)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

34% отклучени

(123/358)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Jarek Rychlicki Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 11, Трка 1
Број на најавувања:10650
Време поминато на ГПРО:2654.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
78-81 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
77 A-54 34 0 0 0 0 0 2 0 R1 9325 Pipirelli $7.931.863 Пензиониран
76 A-54 22 0 1 0 0 6 9 0.67 R1 7436 Pipirelli $33.222.991 Задржи група
75 A-54 28 0 0 0 0 0 4 0 - 9579 Pipirelli $43.420.640 Задржи група
74 A-54 33 0 0 0 0 0 4 0 - 8450 Pipirelli $62.588.800 Задржи група
73 A-54 29 0 0 0 0 0 14 0 R1 5716 Pipirelli $84.951.253 Задржи група
72 A-54 24 0 0 0 0 0 14 0 R1 5646 Pipirelli $52.422.420 Задржи група
71 A-54 20 0 0 0 0 3 13 0.23 R1 6148 Pipirelli $58.671.015 Задржи група
70 A-54 31 0 0 0 0 0 16 0 R1 5341 Pipirelli $50.002.272 Задржи група
69 A-54 32 0 0 0 0 0 16 0 - 4503 Pipirelli $23.240.629 Задржи група
68 A-54 23 0 0 0 0 0 16 0 R1 4877 Pipirelli $76.058.160 Задржи група
67 A-54 30 0 0 0 0 0 17 0 R1 2120 Pipirelli $62.425.134 Задржи група
66 A-54 27 0 0 0 0 0 14 0 R2 5619 Pipirelli $91.909.383 Задржи група
65 A-54 31 0 0 0 0 0 17 0 QF 2488 Pipirelli $118.540.838 Задржи група
64 A-54 24 0 0 0 0 0 15 0 R1 4921 Pipirelli $141.619.025 Задржи група
63 A-54 13 0 0 0 0 9 17 0.53 R1 1611 Pipirelli $161.009.664 Задржи група
62 A-54 11 0 3 0 0 20 16 1.25 R1 4656 Pipirelli $161.598.016 Задржи група
61 A-54 23 0 0 0 0 0 17 0 R1 1727 Pipirelli $162.224.615 Задржи група
60 A-54 16 0 0 0 0 10 15 0.67 R1 5458 Pipirelli $187.034.304 Задржи група
59 A-54 7 0 1 1 0 24 17 1.41 SF 3204 Pipirelli $205.084.122 Задржи група
58 A-54 18 0 0 0 0 10 16 0.62 R2 5664 Pipirelli $172.720.396 Задржи група
57 A-54 10 0 0 0 0 29 16 1.81 R1 4567 Pipirelli $163.678.725 Задржи група
56 A-54 16 0 0 0 0 8 17 0.47 R1 4708 Pipirelli $135.778.084 Задржи група
55 A-54 13 0 1 0 0 9 17 0.53 QF 2697 Pipirelli $118.590.521 Задржи група
54 A-54 14 0 0 0 0 11 16 0.69 R1 4454 Pipirelli $100.569.948 Задржи група
53 A-54 18 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 4245 Pipirelli $73.388.439 Задржи група
52 A-54 9 0 1 0 0 17 17 1 R1 1017 Pipirelli $60.872.414 Задржи група
51 A-54 14 1 2 0 0 19 17 1.12 R1 ? Pipirelli $34.470.821 Задржи група
50 A-54 22 0 0 0 0 4 15 0.27 R1 - Pipirelli $30.819.719 Задржи група
49 P-19 39 0 0 0 0 0 16 0 - - Pipirelli $32.626.946 Испаднат
48 M-2 38 0 0 0 0 0 14 0 R1 - Pipirelli $27.731.525 Испаднат
47 Elite 35 0 0 0 1 0 17 0 - ? Dunnolop $9.247.269 Испаднат
46 M-3 2 1 4 0 1 56 17 3.29 SF 35 Dunnolop $33.976.793 Промовиран
45 M-3 7 2 2 3 0 24 17 1.41 R2 125 Dunnolop $22.999.642 Задржи група
44 M-3 4 2 6 1 3 60 17 3.53 SF ? Dunnolop $44.266.427 Задржи група
43 M-3 18 0 1 0 0 9 17 0.53 QF ? Yokomama $47.292.094 Задржи група
42 M-3 20 0 1 0 0 16 17 0.94 QF 97 Yokomama $93.087.510 Задржи група
41 P-7 1 4 10 7 4 92 17 5.41 F 131 Dunnolop $98.921.735 Промовиран
40 P-7 7 0 3 1 0 27 17 1.59 R1 340 Avonn $91.365.485 Задржи група
39 P-7 12 1 2 0 0 20 17 1.18 R1 255 Avonn $105.468.388 Задржи група
38 P-7 16 0 0 0 0 5 16 0.31 R2 - Yokomama $101.494.788 Задржи група
37 A-9 4 2 6 0 2 64 17 3.76 R2 ? Pipirelli $88.537.319 Промовиран
36 A-9 12 1 1 0 0 15 17 0.88 R1 ? Pipirelli $61.114.197 Задржи група
35 A-9 21 0 0 0 0 6 17 0.35 R2 ? Pipirelli $64.711.572 Задржи група
34 A-9 5 2 3 0 0 37 17 2.18 R1 839 Pipirelli $58.027.176 Задржи група
33 A-9 18 0 1 0 0 6 17 0.35 R1 ? Pipirelli $12.038.227 Задржи група
32 P-16 37 0 0 0 0 0 17 0 - ? Dunnolop $9.660.650 Испаднат
31 P-16 20 0 0 0 0 10 17 0.59 R2 ? Dunnolop $5.540.267 Задржи група
30 P-16 26 0 0 0 0 7 16 0.44 R1 - Dunnolop $31.664.654 Задржи група
29 A-21 3 2 7 14 4 73 17 4.29 SF ? Pipirelli $81.576.273 Промовиран
28 A-21 8 0 3 0 1 34 17 2 SF ? Pipirelli $40.948.024 Задржи група
27 A-21 19 0 0 0 0 6 15 0.4 R1 - Pipirelli $8.998.742 Задржи група
26 P-1 39 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $17.519.214 Испаднат
25 M-1 39 0 0 0 0 0 17 0 - ? Badyear $43.311.328 Испаднат
24 P-12 2 1 8 2 0 73 17 4.29 SF ? Dunnolop $44.494.185 Промовиран
23 P-12 8 0 3 1 0 29 17 1.71 - 181 Dunnolop $38.757.535 Задржи група
22 A-18 1 6 12 10 8 102 17 6 SF ? Pipirelli $113.192.417 Промовиран
21 A-18 6 0 2 0 0 36 17 2.12 R1 441 Pipirelli $69.391.607 Задржи група
20 A-18 22 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 926 Pipirelli $70.895.710 Задржи група
19 A-18 16 0 1 1 0 11 17 0.65 R1 ? Pipirelli $62.792.444 Задржи група
18 A-18 7 0 4 3 0 55 17 3.24 F ? Pipirelli $26.226.266 Задржи група
17 A-18 27 0 0 0 0 2 17 0.12 - ? Pipirelli $13.777.064 Задржи група
16 P-5 39 0 0 0 0 0 17 0 - ? blank $25.985.935 Испаднат
15 P-5 5 0 2 0 0 36 17 2.12 - ? blank $33.034.107 Задржи група
14 P-5 12 0 0 0 0 11 17 0.65 - ? blank $48.426.803 Задржи група
13 A-9 1 8 14 8 0 136 17 8 - 203 blank $66.577.397 Промовиран
12 A-9 11 0 1 0 0 16 17 0.94 - 361 blank $22.306.719 Задржи група
11 R-60 14 0 0 0 0 18 17 1.06 - 448 blank $21.071.906 Промовиран*