Профил на менаџерот: Jiřina Bojanovská

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Jiřina Bojanovská
Држава: Чешка Република
Пол:Женски
Се приклучи:Мар 13, 2013
Последна интеракција: Авг 5 2022, 12:03:38
Постови на форумот:101  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:15 (900)
Освоени поени:4 (1599)
Победи:0 (26)
Подиуми:0 (115)
Пол-позиции:0 (13)
Најбрзи круга:0 (45)
Просечно поени/трка: 0.27 (1.78)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Ное 19, 2013)
Достигнувања:

28% отклучени

(103/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Jiřina Bojanovská Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:jirinabojanovska

Основни информации

Прво ГП: Сезона 35, Трка 9
Број на најавувања:6793
Време поминато на ГПРО:3150.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 27
Позиција во сезоната:18
Пари: $??.???.???
Возач: Dario Thompson (131)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:2
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Pekelný F jedničky
Екипен пласман:285
Поени на тимот:199.2002

Спонзори

Intell (R118) - 40 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
87 R-118 2 3 14 5 1 112 17 6.59 F 2191 Pipirelli $24.356.589 Промовиран
86 A-27 32 0 0 0 0 0 16 0 - 3693 Pipirelli $9.788.977 Испаднат
85 P-5 40 0 0 0 0 0 17 0 R1 4375 Yokomama $822.493 Испаднат
84 P-5 21 0 0 0 0 6 17 0.35 R2 3170 Dunnolop $3.044.267 Задржи група
83 P-5 20 0 0 0 0 10 17 0.59 R2 475 Dunnolop $10.567.253 Задржи група
82 P-5 19 0 0 0 0 13 17 0.76 R2 4124 Dunnolop $18.215.222 Задржи група
81 A-86 6 0 2 0 1 57 17 3.35 SF 735 Pipirelli $19.826.639 Промовиран*
80 A-86 8 0 2 2 0 33 17 1.94 SF 1864 Pipirelli $31.590.808 Задржи група
79 P-7 35 0 0 0 0 0 17 0 - 5235 Yokomama $-1.417.468 Испаднат
78 A-26 5 2 5 0 2 63 17 3.71 SF 1102 Pipirelli $28.667.411 Промовиран*
77 A-26 7 0 4 0 0 43 17 2.53 QF 3705 Pipirelli $16.121.230 Задржи група
76 P-25 35 0 0 0 0 0 17 0 R1 3280 Yokomama $9.074.956 Испаднат
75 A-37 3 0 6 0 2 58 17 3.41 R2 990 Pipirelli $16.391.753 Промовиран
74 A-37 7 0 2 0 2 42 17 2.47 R2 1059 Pipirelli $15.166.237 Задржи група
73 A-37 7 0 4 0 2 40 17 2.35 QF 2664 Pipirelli $12.824.624 Задржи група
72 A-37 25 0 0 0 0 0 17 0 R1 4075 Pipirelli $16.736.626 Задржи група
71 P-4 34 0 0 0 0 0 17 0 R1 1580 Yokomama $5.045.993 Испаднат
70 P-4 22 0 1 0 1 8 17 0.47 R1 3612 Yokomama $10.894.853 Задржи група
69 A-70 2 2 6 1 5 70 17 4.12 SF 864 Pipirelli $19.278.711 Промовиран
68 A-70 5 1 7 0 3 63 16 3.94 SF 3878 Pipirelli $14.788.975 Задржи група
67 P-8 40 0 0 0 0 0 17 0 - 5759 Yokomama $15.624.714 Испаднат
66 A-83 4 0 4 0 1 42 17 2.47 F 1140 Pipirelli $26.408.916 Промовиран
65 A-83 22 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 5039 Pipirelli $21.428.492 Задржи група
64 A-83 22 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 4229 Pipirelli $846.462 Задржи група
63 A-83 12 1 1 0 0 19 16 1.19 R2 4460 Pipirelli $1.307.362 Задржи група
62 A-83 8 1 3 0 3 37 16 2.31 QF 5456 Pipirelli $23.597.784 Задржи група
61 A-83 9 0 2 0 2 29 16 1.81 R1 5529 Pipirelli $22.347.569 Задржи група
60 A-83 9 0 2 0 0 24 17 1.41 QF 4001 Pipirelli $12.856.776 Задржи група
59 A-83 9 0 0 0 3 21 17 1.24 QF 4713 Pipirelli $32.719.625 Задржи група
58 A-83 4 2 2 0 1 55 17 3.24 R2 2279 Pipirelli $30.116.152 Задржи група
57 A-83 8 0 0 0 0 32 17 1.88 R2 5097 Pipirelli $23.178.859 Задржи група
56 A-83 10 0 0 0 1 18 17 1.06 QF 3128 Pipirelli $39.678.230 Задржи група
55 A-83 13 0 0 1 0 8 17 0.47 R1 2371 Pipirelli $43.806.435 Задржи група
54 A-83 4 1 5 0 2 68 17 4 W 701 Pipirelli $28.278.534 Задржи група
53 A-83 16 0 0 0 1 6 17 0.35 R2 2464 Pipirelli $33.214.563 Задржи група
52 A-83 21 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 ? Pipirelli $25.692.179 Задржи група
51 A-83 11 0 0 0 0 12 16 0.75 R2 - Pipirelli $7.422.840 Задржи група
50 A-83 13 0 1 0 0 17 17 1 SF ? Pipirelli $29.401.136 Задржи група
49 A-83 15 0 0 0 0 13 16 0.81 R1 - Pipirelli $20.344.221 Задржи група
48 P-21 33 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Dunnolop $4.972.288 Испаднат
47 A-100 3 3 5 3 2 73 17 4.29 F 509 Pipirelli $27.853.944 Промовиран
46 A-100 6 0 3 0 0 40 17 2.35 QF 638 Pipirelli $20.940.921 Задржи група
45 A-100 9 0 1 0 0 32 17 1.88 QF 619 Pipirelli $23.335.883 Задржи група
44 A-100 5 1 3 1 0 57 17 3.35 QF ? Pipirelli $31.700.745 Задржи група
43 A-100 5 2 6 0 1 55 17 3.24 QF ? Pipirelli $22.803.684 Задржи група
42 A-100 4 0 4 0 0 56 17 3.29 SF ? Pipirelli $15.529.257 Задржи група
41 A-100 4 2 5 0 5 71 17 4.18 SF ? Pipirelli $27.862.892 Задржи група
40 A-100 9 0 2 0 1 17 17 1 QF ? Pipirelli $33.506.528 Задржи група
39 A-100 11 0 0 0 0 18 17 1.06 R2 880 Pipirelli $28.013.247 Задржи група
38 A-100 7 0 3 0 2 40 17 2.35 SF 930 Pipirelli $26.290.278 Задржи група
37 R-184 5 4 6 0 1 63 17 3.71 F ? Pipirelli $28.179.043 Промовиран
36 R-184 9 1 4 0 0 39 16 2.44 QF - Pipirelli $-31.205.166 Задржи група
35 R-184 15 0 0 0 0 7 9 0.78 - - Pipirelli $-5.768.015 Задржи група