Профил на менаџерот: Ferenc Koncz

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Sauber C24 - 2005
Име:Ferenc Koncz
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 17, 2013
Последна интеракција: Денес во 16:48:36
Постови на форумот:65  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (809)
Освоени поени:0 (1329)
Победи:0 (35)
Подиуми:0 (114)
Пол-позиции:0 (73)
Најбрзи круга:0 (22)
Просечно поени/трка: - (1.64)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

42% отклучени

(152/365)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Ferenc Koncz Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 35, Трка 8
Број на најавувања:14223
Време поминато на ГПРО:3155.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Master - 1
Позиција во сезоната:29
Пари: $??.???.???
Возач: Arturo Bruni (165)
Технички Директор: Pat Donnelly (103)
Екипа во целост:30
Гуми: Добавувачот на гуми не е вклучен
Име на тим: Hungarian Crown 8
Екипен пласман:107
Поени на тимот:0

Спонзори

PA (M1) - 13 трки
Lears (M1) - 11 трки
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Ferenc Koncz (Последна обнова: Авг 17 2018, 13:52:44)
Elite podium: S62 R2
Master hattrick S61 R10 & R12
Pro hattrick S 49, R 9
Amateur hattrick S 56, R 2 & R10 & R13