Профил на менаџерот: Alexander Cant

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Alexander Cant
Држава: Белгија
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 17, 2013
Последна интеракција: Фев 21 2020, 23:02:36
Постови на форумот:5  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:13 (309)
Освоени поени:0 (878)
Победи:0 (34)
Подиуми:0 (74)
Пол-позиции:0 (36)
Најбрзи круга:0 (25)
Просечно поени/трка: 0 (2.84)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Јун 13, 2018)
Достигнувања:

35% отклучени

(122/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Alexander Cant Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 35, Трка 8
Број на најавувања:6431
Време поминато на ГПРО:636.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Pro - 10
Позиција во сезоната:28
Пари: $??.???.???
Возач: Stefan Palm (142)
Технички Директор: Fridge Anderson (91)
Екипа во целост:34
Гуми: Dunnolop
Име на тим: Cavalli Malati
Екипен пласман:22
Поени на тимот:411.933

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
73 A-6 2 5 7 16 0 90 17 5.29 SF 921 Pipirelli $143.800.604 Промовиран
72 A-6 7 1 3 1 2 37 17 2.18 R2 1138 Pipirelli $127.417.601 Задржи група
71 A-6 17 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 1618 Pipirelli $141.637.851 Задржи група
70 A-6 15 0 0 0 1 9 17 0.53 R1 1282 Pipirelli $64.502.542 Задржи група
69 R-84 1 8 15 4 11 137 17 8.06 SF 2310 Pipirelli $31.358.426 Промовиран
68 R-84 4 1 4 3 1 49 17 2.88 SF 3967 Pipirelli $-11.008.500 Задржи група
67 R-84 6 0 2 0 4 48 16 3 SF 4422 Pipirelli $-33.790.499 Задржи група
66 R-84 5 1 6 0 0 58 17 3.41 QF 3954 Pipirelli $70.132.105 Задржи група
65 R-84 1 10 15 8 1 134 17 7.88 W 2523 Pipirelli $-18.232.994 Задржи група
53-64 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
52 A-4 40 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $48.124.394 Пензиониран
51 R-15 3 4 10 1 1 92 13 7.08 SF - Pipirelli $52.983.573 Промовиран
50 R-15 7 0 3 2 0 46 13 3.54 - - Pipirelli $9.122.768 Задржи група
43-49 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
42 A-101 33 0 0 0 0 0 12 0 R1 - Pipirelli $-4.464.919 Испаднат
41 A-101 21 0 0 0 0 6 17 0.35 R1 ? Pipirelli $32.276.525 Задржи група
40 A-101 21 0 0 0 0 9 17 0.53 R1 1326 Pipirelli $35.494.795 Задржи група
39 A-101 23 0 0 0 1 3 17 0.18 R2 ? Pipirelli $21.021.084 Задржи група
38 A-101 25 0 0 0 0 3 15 0.2 QF - Pipirelli $41.866.108 Задржи група
37 R-133 2 2 7 1 1 92 17 5.41 SF 1687 Pipirelli $18.849.580 Промовиран
36 R-133 7 2 2 0 2 52 16 3.25 SF - Pipirelli $13.478.577 Задржи група
35 R-133 13 0 0 0 0 10 7 1.43 - - Pipirelli $-32.290 Задржи група