Профил на менаџерот: Eric Spijkers

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Eric Spijkers
Држава: Холандија
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 19, 2013
Последна интеракција: Вчера во 10:42:28
Постови на форумот:5  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:15 (579)
Освоени поени:2 (870)
Победи:0 (20)
Подиуми:0 (66)
Пол-позиции:0 (11)
Најбрзи круга:0 (37)
Просечно поени/трка: 0.13 (1.5)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Мар 23, 2015)
Достигнувања:

25% отклучени

(90/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Eric Spijkers Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 35, Трка 9
Број на најавувања:4198
Време поминато на ГПРО:1872.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 91
Позиција во сезоната:22
Пари: $?.???.???
Возач: Sakon Kuwashima (106)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:15
Гуми: Pipirelli
Име на тим: "Grand Prix Lions"
Екипен пласман:383
Поени на тимот:163.0669

Спонзори

Dalcom (A91) - 11 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Eric Spijkers (Последна обнова: Јун 5 2017, 12:06:21)
Managen van een team, waarin vrij geraced mag worden.
Onderlinge contacten om elkaar te helpen. Race info delen ter verbetering van het team. Race historie overzichtelijk ter naslagwerk. Nieuwe ideeën en nieuwe strategien uitproberen. Niets moet, alles mag.