Профил на менаџерот: Daniel Andersen

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Daniel Andersen
Држава: Данска
Пол:Машко
Се приклучи:Сеп 6, 2008
Последна интеракција: Јун 8 2016, 10:23:50
Постови на форумот:0  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (158)
Освоени поени:0 (368)
Победи:0 (7)
Подиуми:0 (30)
Пол-позиции:0 (7)
Најбрзи круга:0 (3)
Просечно поени/трка: - (2.33)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

8% отклучени

(30/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Daniel Andersen Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 11, Трка 1
Број на најавувања:783
Време поминато на ГПРО:140.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
48-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
47 A-27 38 0 0 0 0 0 8 0 R1 - Pipirelli $7.892.743 Испаднат
46 R-194 4 2 8 1 0 81 16 5.06 QF - Pipirelli $14.800.327 Промовиран
35-45 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
34 R-47 11 0 1 0 0 21 9 2.33 QF - Pipirelli $-4.910.020 Задржи група
33 R-47 16 0 0 0 0 2 2 1 - - Pipirelli $28.196.660 Задржи група
29-32 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
28 R-248 4 0 6 1 0 66 17 3.88 QF 1476 Pipirelli $-10.051.061 Задржи група
27 R-248 32 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $15.229.000 Задржи група
26 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
25 A-24 37 0 0 0 0 0 1 0 - - Pipirelli $-11.802.983 Пензиониран
24 R-195 4 1 4 2 0 61 13 4.69 SF - Pipirelli $5.108.691 Промовиран
23 R-195 29 0 0 0 0 1 1 1 R1 - Pipirelli $16.897.000 Задржи група
22 A-44 38 0 0 0 0 0 10 0 - - Pipirelli $-15.719.060 Испаднат
21 R-110 4 2 5 0 2 64 17 3.76 QF 1535 Pipirelli $3.503.958 Промовиран
20 R-110 19 0 0 0 0 1 1 1 - - Pipirelli $18.677.493 Задржи група
18-19 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
17 R-156 29 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $19.524.000 Задржи група
16 R-152 22 0 0 0 0 0 4 0 - - blank $-14.898.464 Задржи група
15 R-152 18 0 0 0 1 0 4 0 - - blank $15.466.804 Задржи група
14 R-35 5 2 4 3 0 35 14 2.5 - - blank $-5.571.670 Задржи група
13 R-35 14 0 1 0 0 10 12 0.83 - - blank $-24.805.073 Задржи група
12 R-35 14 0 1 0 0 8 7 1.14 - - blank $-11.818.907 Задржи група
11 R-35 16 0 0 0 0 14 16 0.88 - - blank $-3.035.115 Задржи група