Профил на менаџерот: Flavio Mendiković

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Leyton House March - 1990
Име:Flavio Mendiković
Држава: Хрватска
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 24, 2013
Последна интеракција: Денес во 18:20:38
Постови на форумот:547  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:8 (798)
Освоени поени:2 (1228)
Победи:0 (23)
Подиуми:0 (105)
Пол-позиции:0 (47)
Најбрзи круга:0 (10)
Просечно поени/трка: 0.25 (1.54)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Мај 2, 2013)
Достигнувања:

35% отклучени

(127/358)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Flavio Mendiković Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:flavio.mendikovic

Основни информации

Прво ГП: Сезона 35, Трка 10
Број на најавувања:29252
Време поминато на ГПРО:5300.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 16
Позиција во сезоната:17
Пари: $??.???.???
Возач: Nick Klingmann (108)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:33
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Unchained
Екипен пласман:58
Поени на тимот:198.9999

Спонзори

Vistagies (A16) - 25 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Flavio Mendiković (Последна обнова: Јул 10 2015, 15:13:20)
No, no, he didn't slam you,
he didn't bump you,
he didn't nudge you...
he rubbed you.

And rubbin, son, is racin'.