Профил на менаџерот: Viktor Ersek

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Viktor Ersek
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 25, 2013
Последна интеракција: Авг 5 2019, 21:44:27
Постови на форумот:34  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (180)
Освоени поени:0 (313)
Победи:0 (7)
Подиуми:0 (28)
Пол-позиции:0 (8)
Најбрзи круга:0 (2)
Просечно поени/трка: - (1.74)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

9% отклучени

(32/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Viktor Ersek Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 35, Трка 11
Број на најавувања:1485
Време поминато на ГПРО:289.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
72-76 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
71 A-30 20 0 0 0 0 2 9 0.22 R1 7588 Pipirelli $-10.508.875 Пензиониран
70 A-30 25 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 1783 Pipirelli $28.367.994 Задржи група
69 A-30 24 0 0 0 0 1 17 0.06 R2 2543 Pipirelli $33.856.584 Задржи група
68 A-30 29 0 0 0 0 0 16 0 - 4310 Pipirelli $48.661.162 Задржи група
67 R-169 3 2 10 1 2 92 17 5.41 SF 2980 Pipirelli $76.532.115 Промовиран
66 R-169 12 1 1 0 0 19 10 1.9 - 6122 Pipirelli $-20.107.409 Задржи група
42-65 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
41 A-2 29 0 0 0 0 0 5 0 R2 - Pipirelli $-20.915.736 Пензиониран
40 A-2 25 0 0 0 0 3 16 0.19 R1 - Pipirelli $5.961.571 Задржи група
39 R-363 3 1 8 5 0 78 17 4.59 SF ? Pipirelli $2.242.999 Промовиран
38 R-363 6 2 4 1 0 47 17 2.76 W 2068 Pipirelli $-15.547.505 Задржи група
37 A-66 29 0 0 0 0 0 15 0 R1 - Pipirelli $6.029.991 Испаднат
36 R-256 5 1 5 1 0 63 17 3.71 SF 2699 Pipirelli $6.647.685 Промовиран*
35 R-256 14 0 0 0 0 5 7 0.71 - - Pipirelli $-16.473.424 Задржи група