Профил на менаџерот: Hugo Madeira

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Hugo Madeira
Држава: Португалија
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 30, 2013
Последна интеракција: Апр 29 2017, 21:50:40
Постови на форумот:102  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (384)
Освоени поени:0 (579)
Победи:0 (11)
Подиуми:0 (48)
Пол-позиции:0 (4)
Најбрзи круга:0 (26)
Просечно поени/трка: - (1.51)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

18% отклучени

(65/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Hugo Madeira Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 35, Трка 12
Број на најавувања:8537
Време поминато на ГПРО:1104.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
59-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
58 A-115 24 0 0 0 1 0 6 0 R1 9091 Pipirelli $26.715.375 Пензиониран
57 P-21 37 0 0 0 0 0 17 0 - 725 Yokomama $29.264.786 Испаднат
56 A-72 3 1 3 0 0 50 17 2.94 R1 2277 Pipirelli $119.177.092 Промовиран
55 A-72 21 0 0 0 0 3 17 0.18 R2 3845 Pipirelli $70.645.412 Задржи група
54 A-72 16 0 2 0 1 14 17 0.82 QF 1740 Pipirelli $30.884.233 Задржи група
53 A-72 34 0 0 0 0 0 17 0 R1 4115 Pipirelli $13.256.646 Задржи група
52 P-18 31 0 0 0 1 0 17 0 R1 ? Dunnolop $-399.344 Испаднат
51 A-78 2 4 8 0 8 84 17 4.94 R2 ? Pipirelli $31.804.404 Промовиран
50 A-78 10 0 0 0 0 28 17 1.65 QF 766 Pipirelli $21.549.745 Задржи група
49 A-78 21 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 1476 Pipirelli $23.797.538 Задржи група
48 A-78 10 0 1 0 1 23 17 1.35 QF 966 Pipirelli $19.516.994 Задржи група
47 P-15 37 0 0 0 0 0 17 0 - ? Avonn $7.724.027 Испаднат
46 P-15 15 0 1 0 0 10 17 0.59 R1 301 Avonn $24.135.694 Задржи група
45 P-15 26 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 434 Avonn $16.529.226 Задржи група
44 P-15 25 0 0 0 0 6 17 0.35 R1 450 Avonn $25.013.938 Задржи група
43 A-113 3 2 5 1 3 53 17 3.12 F ? Pipirelli $39.621.137 Промовиран
42 P-15 25 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 391 Avonn $-240.136 Испаднат
41 A-7 2 4 11 2 8 99 17 5.82 F ? Pipirelli $30.298.220 Промовиран
40 A-7 6 0 3 0 1 45 17 2.65 R1 ? Pipirelli $34.953.191 Задржи група
39 A-7 24 0 0 0 1 5 17 0.29 R1 2253 Pipirelli $51.396.314 Задржи група
38 R-159 2 0 10 0 0 98 17 5.76 F ? Pipirelli $21.597.076 Промовиран
37 R-301 10 0 2 1 1 30 15 2 R2 - Pipirelli $-18.581.766 Задржи група
36 R-301 8 0 2 0 0 23 17 1.35 QF ? Pipirelli $-10.704.821 Задржи група
35 R-174 28 0 0 0 0 0 6 0 - - Pipirelli $6.402.368 Задржи група