Профил на менаџерот: Lázsló Mizse

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Arrows a21 - 2000
Име:Lázsló Mizse
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Апр 15, 2013
Последна интеракција: Денес во 07:32:55
Постови на форумот:160  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:16 (691)
Освоени поени:11 (1790)
Победи:0 (87)
Подиуми:1 (170)
Пол-позиции:0 (80)
Најбрзи круга:0 (70)
Просечно поени/трка: 0.69 (2.59)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

58% отклучени

(208/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Lázsló Mizse Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 35, Трка 16
Број на најавувања:10723
Време поминато на ГПРО:2800.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Master - 4
Позиција во сезоната:12
Пари: $??.???.???
Возач: Hideki Takahara (170)
Технички Директор: Dick Oliver (118)
Екипа во целост:20
Гуми: Yokomama
Име на тим: Hungarian Crown 11
Екипен пласман:220
Поени на тимот:273.4666

Спонзори

Siemen (P17) - 7 трки
Wringgley's (P17) - 7 трки
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
75 P-17 2 1 9 0 1 87 17 5.12 F 156 Yokomama $77.000.000 Промовиран
74 P-17 20 0 0 0 0 6 17 0.35 - 629 Yokomama $121.565.713 Задржи група
73 P-17 11 0 2 0 0 18 17 1.06 R2 1560 Yokomama $178.010.502 Задржи група
72 P-17 11 1 2 0 1 20 17 1.18 - 708 Yokomama $153.052.066 Задржи група
71 A-51 1 10 15 4 6 138 17 8.12 QF 3765 Pipirelli $203.082.293 Промовиран
70 A-51 10 0 3 0 1 30 17 1.76 R1 3279 Pipirelli $176.148.197 Задржи група
69 A-51 22 0 0 0 0 1 17 0.06 R2 2005 Pipirelli $199.877.977 Задржи група
68 A-51 31 0 0 0 0 0 17 0 - 4247 Pipirelli $134.858.245 Задржи група
67 R-40 1 7 13 9 6 129 17 7.59 F 2506 Pipirelli $68.097.224 Промовиран
66 A-52 38 0 0 0 0 0 17 0 - 3574 Pipirelli $-17.271.451 Испаднат
65 R-7 1 12 15 8 8 145 17 8.53 W 2910 Pipirelli $58.939.612 Промовиран
64 R-7 8 1 1 3 2 32 15 2.13 R2 5675 Pipirelli $-18.819.180 Задржи група
63 Elite 18 0 0 0 1 7 14 0.5 R1 4963 Bridgerock $-45.894.679 Спец пот
62 Elite 26 0 0 0 0 5 17 0.29 - 4357 Michelini $13.326.530 Задржи група
61 M-4 1 5 9 0 1 95 17 5.59 R2 13 Dunnolop $89.954.052 Промовиран
60 M-4 7 1 3 1 0 26 17 1.53 R1 128 Dunnolop $99.660.941 Задржи група
59 M-4 13 0 2 0 1 14 17 0.82 R1 251 Dunnolop $140.300.036 Задржи група
58 P-16 1 6 12 10 3 124 17 7.29 W 67 Dunnolop $73.363.225 Промовиран
57 P-16 20 0 1 0 0 8 17 0.47 - 504 Avonn $102.823.669 Задржи група
56 A-88 1 11 14 12 6 136 17 8 W 576 Pipirelli $134.018.382 Промовиран
55 A-88 5 0 6 5 0 59 16 3.69 R2 4678 Pipirelli $69.064.365 Задржи група
54 P-16 39 0 0 0 0 0 17 0 - 1592 Pipirelli $78.060.824 Испаднат
53 P-16 5 2 3 4 0 56 17 3.29 F 123 Avonn $17.009.907 Задржи група
52 A-38 1 7 12 4 4 110 17 6.47 R1 ? Pipirelli $25.798.610 Промовиран
51 A-38 17 0 1 0 0 6 16 0.38 R1 - Pipirelli $45.302.644 Задржи група
50 P-15 40 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $29.871.145 Испаднат
49 P-15 16 0 0 0 0 10 17 0.59 R1 ? Avonn $30.337.252 Задржи група
48 M-1 36 0 0 1 0 0 17 0 R1 ? Dunnolop $-2.077.426 Испаднат
47 M-1 20 0 0 0 0 9 17 0.53 - 318 Contimental $4.046.851 Задржи група
46 P-14 3 3 8 2 4 86 17 5.06 R2 47 Dunnolop $37.134.714 Промовиран
45 P-14 18 0 1 0 0 7 17 0.41 - ? Avonn $29.311.555 Задржи група
44 A-70 2 7 10 6 11 100 17 5.88 SF ? Pipirelli $107.827.481 Промовиран
43 A-70 6 2 2 0 0 31 17 1.82 R2 1073 Pipirelli $63.563.648 Задржи група
42 A-70 18 0 1 0 1 7 17 0.41 - 1411 Pipirelli $48.361.924 Задржи група
41 P-14 39 0 0 0 0 0 17 0 - ? Avonn $25.788.089 Испаднат
40 P-14 15 0 0 0 0 15 17 0.88 R1 256 Yokomama $16.139.250 Задржи група
39 P-14 21 0 0 0 0 7 17 0.41 R2 329 Contimental $28.255.360 Задржи група
38 A-51 1 7 12 5 10 119 17 7 W 233 Pipirelli $47.666.036 Промовиран
37 A-51 15 0 0 0 1 14 17 0.82 R1 782 Pipirelli $19.786.679 Задржи група
36 R-132 1 4 12 6 1 122 17 7.18 F ? Pipirelli $23.239.247 Промовиран
35 R-132 21 0 0 0 1 0 2 0 - - Pipirelli $16.660.224 Задржи група