Профил на менаџерот: Richie Shurrager

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Richie Shurrager
Држава: Мексико
Пол:Машко
Се приклучи:Апр 16, 2013
Последна интеракција: Јун 1 2020, 19:27:59
Постови на форумот:19  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (680)
Освоени поени:0 (1128)
Победи:0 (30)
Подиуми:0 (89)
Пол-позиции:0 (58)
Најбрзи круга:0 (33)
Просечно поени/трка: - (1.66)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

35% отклучени

(125/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Richie Shurrager Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 35, Трка 16
Број на најавувања:12827
Време поминато на ГПРО:3146.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 29
Позиција во сезоната:38
Пари: $?.???.???
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:22
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
75 P-23 30 0 0 0 0 0 17 0 R1 875 Pipirelli $16.909.566 Испаднат
74 P-23 18 0 0 0 0 6 17 0.35 R1 3147 Yokomama $38.084.936 Задржи група
73 P-23 31 0 0 0 0 0 17 0 - 2522 Yokomama $9.803.374 Задржи група
72 P-23 22 0 0 0 0 6 17 0.35 R1 615 Yokomama $36.728.690 Задржи група
71 P-23 15 0 1 0 1 15 17 0.88 QF 276 Yokomama $39.587.999 Задржи група
70 P-23 17 0 0 0 0 9 17 0.53 QF 805 Yokomama $41.893.021 Задржи група
69 A-36 1 2 9 4 5 96 17 5.65 F 1594 Pipirelli $74.694.768 Промовиран
68 A-36 7 1 3 0 2 36 17 2.12 R1 1214 Pipirelli $16.462.317 Задржи група
67 P-19 32 0 0 0 0 0 17 0 R1 1169 Yokomama $16.356.623 Испаднат
66 P-19 16 1 1 0 0 11 17 0.65 R2 3261 Contimental $32.429.853 Задржи група
65 P-19 19 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 508 Yokomama $46.518.073 Задржи група
64 A-15 3 5 10 3 7 98 17 5.76 W 600 Pipirelli $76.457.650 Промовиран
63 A-122 11 1 1 0 0 10 17 0.59 R2 1951 Pipirelli $102.975.693 Задржи група
62 A-122 14 1 1 2 0 10 15 0.67 R1 5455 Pipirelli $110.463.385 Задржи група
61 A-122 4 1 9 11 3 80 17 4.71 QF 854 Pipirelli $92.009.957 Задржи група
60 A-122 9 0 0 0 0 27 17 1.59 R1 3965 Pipirelli $69.169.349 Задржи група
59 A-122 12 0 0 0 0 6 17 0.35 R2 2825 Pipirelli $150.133.928 Задржи група
58 A-122 13 0 0 2 1 11 17 0.65 QF 1228 Pipirelli $128.546.257 Задржи група
57 A-122 4 0 4 0 0 72 17 4.24 QF 699 Pipirelli $75.504.314 Задржи група
56 A-122 22 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 2272 Pipirelli $31.158.054 Задржи група
55 A-122 28 0 0 0 0 0 17 0 R1 2703 Pipirelli $62.086.828 Задржи група
54 A-122 32 0 0 0 0 0 17 0 - 7443 Pipirelli $32.581.407 Задржи група
53 P-20 39 0 0 0 0 0 17 0 - 5650 Badyear $1.820.049 Испаднат
52 A-47 2 1 9 6 3 83 17 4.88 F ? Pipirelli $38.601.145 Промовиран
51 A-47 11 0 0 4 0 15 17 0.88 R1 ? Pipirelli $23.506.288 Задржи група
50 A-47 19 0 0 0 0 6 17 0.35 R2 ? Pipirelli $16.499.604 Задржи група
49 P-14 37 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Yokomama $36.733.808 Испаднат
48 A-55 3 4 10 2 2 88 17 5.18 W 394 Pipirelli $46.141.676 Промовиран
47 A-55 6 1 2 0 0 39 17 2.29 R1 ? Pipirelli $34.363.041 Задржи група
46 A-55 20 0 1 0 0 6 17 0.35 R2 ? Pipirelli $36.835.640 Задржи група
45 P-17 40 0 0 0 0 0 17 0 R2 ? Avonn $34.062.299 Испаднат
44 A-85 1 8 12 2 7 113 17 6.65 W ? Pipirelli $30.302.716 Промовиран
43 A-85 16 0 0 0 0 10 17 0.59 R1 1578 Pipirelli $16.776.310 Задржи група
42 A-85 6 1 2 2 1 43 17 2.53 QF ? Pipirelli $23.098.804 Задржи група
41 A-85 6 1 3 2 1 37 17 2.18 R2 ? Pipirelli $44.617.581 Задржи група
40 R-34 5 1 5 6 0 56 17 3.29 R2 2679 Pipirelli $35.371.130 Промовиран*
39 A-6 30 0 0 0 0 0 17 0 R1 1259 Pipirelli $-37.812.523 Испаднат
38 R-127 2 1 4 10 0 72 17 4.24 W 2020 Pipirelli $41.411.508 Промовиран
37 R-127 12 0 0 2 0 17 17 1 R2 2926 Pipirelli $-20.214.094 Задржи група
36 R-127 7 0 2 0 0 44 17 2.59 R2 ? Pipirelli $-21.355.949 Задржи група
35 R-127 18 0 0 0 0 0 2 0 - - Pipirelli $11.534.626 Задржи група