Профил на менаџерот: Carlos Thompson

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Carlos Thompson
Држава: Аргентина
Пол:Машко
Се приклучи:Апр 16, 2013
Последна интеракција: Денес во 03:19:38
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:2 (655)
Освоени поени:2 (1092)
Победи:0 (22)
Подиуми:0 (82)
Пол-позиции:0 (33)
Најбрзи круга:0 (7)
Просечно поени/трка: 1 (1.67)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

22% отклучени

(79/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Carlos Thompson Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 35, Трка 17
Број на најавувања:4851
Време поминато на ГПРО:872.3 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 87
Позиција во сезоната:8
Пари: $??.???.???
Возач: Jamie Austin (85)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:4
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

Nestler (R87) - 8 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
79 R-87 14 0 0 0 0 3 11 0.27 R2 6624 Pipirelli $407.908 Задржи група
78 A-69 37 0 0 0 0 0 13 0 - 6223 Pipirelli $4.596.170 Испаднат
77 R-105 4 1 6 2 0 61 16 3.81 W 4632 Pipirelli $4.721.171 Промовиран
76 R-105 5 0 4 0 0 48 12 4 R1 6709 Pipirelli $31.712.345 Задржи група
75 R-105 12 0 0 1 0 12 12 1 R2 6479 Pipirelli $38.169.139 Задржи група
74 R-105 8 0 0 0 0 28 12 2.33 R2 6270 Pipirelli $4.786.748 Задржи група
73 A-48 14 0 1 0 0 6 6 1 R2 8575 Pipirelli $-17.194.874 Пензиониран
72 A-48 22 0 0 0 0 2 13 0.15 R1 6224 Pipirelli $13.848.397 Задржи група
71 A-48 28 0 0 0 0 0 9 0 R1 7453 Pipirelli $17.248.851 Задржи група
70 R-82 2 10 11 13 4 112 14 8 F 5860 Pipirelli $42.622.814 Промовиран
69 R-82 8 2 3 0 0 31 13 2.38 R1 6472 Pipirelli $13.547.197 Задржи група
68 A-80 37 0 0 0 0 0 12 0 R1 6649 Pipirelli $2.329.457 Испаднат
67 R-73 3 0 4 0 0 62 16 3.88 F 4821 Pipirelli $6.868.795 Промовиран
66 R-73 9 0 0 0 0 16 14 1.14 R1 6036 Pipirelli $10.719.490 Задржи група
65 R-73 11 0 0 1 0 19 16 1.19 R2 4561 Pipirelli $13.351.823 Задржи група
64 A-59 39 0 0 0 0 0 12 0 - 6879 Pipirelli $-279.004 Испаднат
63 A-59 30 0 0 0 0 0 11 0 R2 6975 Pipirelli $6.500.286 Задржи група
62 A-59 22 0 0 0 0 3 13 0.23 - 6530 Pipirelli $15.570.783 Задржи група
61 A-59 22 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 2539 Pipirelli $11.549.365 Задржи група
60 A-59 30 0 0 0 0 0 16 0 R1 5622 Pipirelli $3.185.392 Задржи група
59 A-59 29 0 0 0 0 0 17 0 R1 2822 Pipirelli $5.578.013 Задржи група
58 A-59 18 0 0 0 0 5 16 0.31 R2 4981 Pipirelli $18.336.815 Задржи група
57 A-59 32 0 0 0 0 0 13 0 R1 6756 Pipirelli $1.186.071 Задржи група
56 A-59 28 0 0 0 0 0 17 0 - 3078 Pipirelli $24.480.063 Задржи група
55 R-171 2 4 13 8 2 123 17 7.24 W 3525 Pipirelli $56.541.048 Промовиран
54 A-23 36 0 0 0 0 0 12 0 - 7635 Pipirelli $-8.437.278 Испаднат
53 A-23 33 0 0 0 0 0 17 0 R1 3169 Pipirelli $2.454.911 Задржи група
52 R-238 5 1 6 6 0 77 17 4.53 R1 1958 Pipirelli $8.964.438 Промовиран*
51 R-238 5 1 5 0 1 53 17 3.12 R2 ? Pipirelli $14.487.151 Задржи група
50 R-238 10 1 2 0 0 27 17 1.59 R2 2254 Pipirelli $-24.330.517 Задржи група
49 A-28 30 0 0 0 0 0 15 0 - - Pipirelli $5.755.077 Испаднат
48 R-81 2 0 7 0 0 77 17 4.53 F 2468 Pipirelli $22.779.528 Промовиран
47 A-98 34 0 0 0 0 0 16 0 R1 - Pipirelli $4.857.501 Испаднат
46 R-286 3 2 5 0 0 74 17 4.35 F 2157 Pipirelli $23.909.802 Промовиран
45 A-120 28 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $11.134.267 Испаднат
44 R-361 6 0 6 0 0 53 17 3.12 F 2716 Pipirelli $7.010.072 Промовиран*
43 A-109 29 0 0 0 0 0 17 0 R1 2434 Pipirelli $3.800.738 Испаднат
42 R-88 3 0 4 1 0 62 17 3.65 W ? Pipirelli $10.625.964 Промовиран
41 A-60 34 0 0 0 0 0 16 0 - - Pipirelli $5.813.200 Испаднат
40 R-270 5 0 2 0 0 46 17 2.71 SF 2688 Pipirelli $26.645.865 Промовиран
39 R-270 8 0 2 1 0 25 17 1.47 QF 2985 Pipirelli $7.256.124 Задржи група
38 R-270 10 0 1 0 0 15 17 0.88 R2 2785 Pipirelli $-29.873.186 Задржи група
37 R-270 12 0 0 0 0 10 17 0.59 R2 ? Pipirelli $4.130.308 Задржи група
36 R-270 9 0 0 0 0 37 17 2.18 F ? Pipirelli $5.819.939 Задржи група
35 R-270 25 0 0 0 0 0 1 0 - - Pipirelli $9.819.035 Задржи група