Профил на менаџерот: Hatala Miklós

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Hatala Miklós
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Апр 23, 2013
Последна интеракција: Дек 13 2019, 22:36:28
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (91)
Освоени поени:0 (158)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (11)
Пол-позиции:0 (1)
Најбрзи круга:0 (1)
Просечно поени/трка: - (1.74)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

4% отклучени

(16/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Hatala Miklós Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 37, Трка 16
Број на најавувања:376
Време поминато на ГПРО:99.9 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
74-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
73 A-55 21 0 0 0 0 3 12 0.25 R1 6197 Pipirelli $-19.344.410 Испаднат
72 A-55 33 0 0 0 0 0 16 0 - 4370 Pipirelli $9.715.072 Задржи група
71 R-177 5 0 2 1 0 54 17 3.18 SF 3474 Pipirelli $14.960.952 Промовиран
70 R-177 7 0 5 0 1 39 8 4.88 - 6426 Pipirelli $8.851.330 Задржи група
57-69 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
56 R-116 16 0 0 0 0 2 9 0.22 R2 8881 Pipirelli $10.654.458 Задржи група
55 R-116 10 0 0 0 0 11 12 0.92 R1 8088 Pipirelli $7.997.262 Задржи група
54 R-116 7 0 4 0 0 44 13 3.38 R1 8013 Pipirelli $9.233.216 Задржи група
38-53 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
37 R-330 20 0 0 0 0 0 2 0 - - Pipirelli $17.811.972 Задржи група