Профил на менаџерот: Eu Mi

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Arrows a21 - 2000
Име:Eu Mi
Држава: Молдавија
Пол:Машко
Се приклучи:Апр 23, 2013
Последна интеракција: Мај 16 2016, 09:02:50
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (15)
Освоени поени:0 (25)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (1)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (1.67)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

1% отклучени

(4/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Eu Mi Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 52, Трка 2
Број на најавувања:55
Време поминато на ГПРО:6.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
53-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
52 R-334 9 0 1 0 0 25 14 1.79 R2 - Pipirelli $-16.306.301 Задржи група