Профил на менаџерот: Michal Kridlo

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Michal Kridlo
Држава: Чешка Република
Пол:Машко
Се приклучи:Мај 1, 2013
Последна интеракција: Мај 9 2016, 18:12:44
Постови на форумот:20  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (280)
Освоени поени:0 (704)
Победи:0 (20)
Подиуми:0 (59)
Пол-позиции:0 (27)
Најбрзи круга:0 (5)
Просечно поени/трка: - (2.51)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Сеп 20, 2013)
Достигнувања:

22% отклучени

(77/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Michal Kridlo Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 36, Трка 2
Број на најавувања:3177
Време поминато на ГПРО:932.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
54-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
53 A-33 37 0 0 0 0 0 0 - - 17871 Pipirelli $-44.915.004 Пензиониран
52 A-33 11 0 0 0 0 8 12 0.67 QF - Pipirelli $3.179.834 Задржи група
51 A-33 25 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 ? Pipirelli $49.914.177 Задржи група
50 A-33 15 0 1 1 0 13 15 0.87 R2 - Pipirelli $71.659.141 Задржи група
49 P-14 32 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Dunnolop $19.746.864 Испаднат
48 A-21 3 0 5 1 0 68 17 4 QF 519 Pipirelli $54.551.421 Промовиран
47 A-21 13 0 2 0 0 19 17 1.12 R1 ? Pipirelli $29.678.484 Задржи група
46 P-4 38 0 0 0 0 0 17 0 - 501 Avonn $83.170.827 Испаднат
45 A-97 2 2 7 6 0 79 17 4.65 W ? Pipirelli $116.742.076 Промовиран
44 A-97 9 0 1 0 0 25 17 1.47 R2 ? Pipirelli $100.226.906 Задржи група
43 A-97 10 0 0 1 0 20 17 1.18 SF 841 Pipirelli $101.772.643 Задржи група
42 A-97 11 0 1 0 0 14 17 0.82 R2 801 Pipirelli $97.271.101 Задржи група
41 R-143 1 8 11 3 0 121 17 7.12 W ? Pipirelli $61.098.428 Промовиран
40 A-37 30 0 0 0 0 0 17 0 QF 1231 Pipirelli $43.631.386 Испаднат
39 R-182 2 2 8 5 0 86 16 5.38 R2 - Pipirelli $60.404.844 Промовиран
38 R-182 1 5 11 10 4 118 17 6.94 W 1433 Pipirelli $-20.585.336 Задржи група
37 R-182 2 3 10 0 0 102 17 6 QF 1861 Pipirelli $-3.565.333 Задржи група
36 R-182 9 0 2 0 1 29 16 1.81 R2 - Pipirelli $-1.064.234 Задржи група