Профил на менаџерот: Franjo Bebic

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Arrows a21 - 2000
Име:Franjo Bebic
Држава: Хрватска
Пол:Машко
Се приклучи:Мај 12, 2013
Последна интеракција: Мар 14 2020, 00:51:24
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (307)
Освоени поени:0 (512)
Победи:0 (10)
Подиуми:0 (38)
Пол-позиции:0 (22)
Најбрзи круга:0 (2)
Просечно поени/трка: - (1.67)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

15% отклучени

(53/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Franjo Bebic Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 36, Трка 5
Број на најавувања:1743
Време поминато на ГПРО:492 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
74 A-21 35 0 0 0 0 0 5 0 - 8385 Pipirelli $-5.933.699 Пензиониран
73 P-4 36 0 0 0 0 0 14 0 R1 5628 Yokomama $-8.127.596 Испаднат
72 A-35 5 2 7 7 1 69 16 4.31 SF 3891 Pipirelli $68.832.338 Промовиран*
71 A-35 7 1 3 5 0 44 17 2.59 SF 1550 Pipirelli $52.226.484 Задржи група
70 A-35 10 0 0 0 0 18 17 1.06 R1 2861 Pipirelli $34.893.663 Задржи група
69 A-35 16 0 0 0 0 6 17 0.35 R1 3747 Pipirelli $57.806.107 Задржи група
68 R-15 2 2 7 7 0 88 16 5.5 SF 4513 Pipirelli $57.924.258 Промовиран
67 R-15 19 0 0 0 0 0 2 0 - 8086 Pipirelli $8.560.501 Задржи група
49-66 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
48 A-50 23 0 1 0 0 6 6 1 R2 - Pipirelli $460.472 Пензиониран
47 A-50 4 2 5 1 0 43 16 2.69 QF - Pipirelli $16.917.144 Задржи група
46 A-50 13 0 2 0 0 16 16 1 QF - Pipirelli $38.071.810 Задржи група
45 A-50 12 0 1 0 0 16 17 0.94 R2 ? Pipirelli $64.404.926 Задржи група
44 A-50 11 0 1 0 0 20 17 1.18 R1 807 Pipirelli $49.783.502 Задржи група
43 A-50 16 0 0 0 0 8 16 0.5 R2 - Pipirelli $52.743.207 Задржи група
42 A-50 22 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 ? Pipirelli $57.532.885 Задржи група
41 A-50 20 0 0 0 1 7 17 0.41 R1 ? Pipirelli $76.119.955 Задржи група
40 R-279 4 1 5 0 0 67 17 3.94 R1 1975 Pipirelli $32.342.917 Промовиран
39 A-40 31 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $-36.390.538 Испаднат
38 R-22 6 1 4 2 0 47 17 2.76 R2 ? Pipirelli $9.325.078 Промовиран*
37 A-91 35 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $43.012.306 Испаднат
36 R-413 4 1 2 0 0 52 13 4 - - Pipirelli $12.199.210 Промовиран