Профил на менаџерот: Szente Szabolcs

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Szente Szabolcs
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Мај 18, 2013
Последна интеракција: Окт 25 2017, 15:58:57
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (386)
Освоени поени:0 (854)
Победи:0 (38)
Подиуми:0 (74)
Пол-позиции:0 (30)
Најбрзи круга:0 (44)
Просечно поени/трка: - (2.21)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

42% отклучени

(147/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Szente Szabolcs Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 37, Трка 1
Број на најавувања:1768
Време поминато на ГПРО:261.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
62-72 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
61 R-10 19 0 0 0 0 2 4 0.5 R2 11078 Pipirelli $24.686.131 Задржи група
60 Elite 33 0 0 0 0 0 15 0 R1 2447 Contimental $-38.757.572 Спец пот
59 Elite 20 0 1 0 0 8 16 0.5 R1 414 Contimental $32.145.770 Задржи група
58 M-1 2 1 6 2 0 73 17 4.29 QF 21 Dunnolop $33.844.428 Промовиран
57 M-1 8 1 2 0 1 28 17 1.65 R1 2655 Dunnolop $36.128.182 Задржи група
56 M-1 14 0 0 0 0 10 17 0.59 - 1688 Dunnolop $19.068.343 Задржи група
55 M-1 25 0 0 0 1 3 16 0.19 R2 2607 Contimental $54.162.688 Задржи група
54 P-16 1 6 14 7 7 124 17 7.29 W 50 Dunnolop $119.759.375 Промовиран
53 P-16 8 1 1 0 1 24 16 1.5 R1 3064 Avonn $90.895.977 Задржи група
52 P-16 6 2 3 1 2 40 17 2.35 R1 ? Avonn $114.207.666 Задржи група
51 A-38 1 14 14 14 13 144 17 8.47 W ? Pipirelli $108.057.247 Промовиран
50 A-38 7 0 5 1 0 47 17 2.76 R1 ? Pipirelli $65.766.005 Задржи група
49 A-38 6 2 4 0 3 39 16 2.44 R1 - Pipirelli $64.870.692 Задржи група
48 A-38 16 0 1 0 0 8 11 0.73 - - Pipirelli $47.756.014 Задржи група
47 P-4 39 0 0 0 0 0 15 0 - - Pipirelli $53.651.695 Испаднат
46 P-4 17 0 0 0 0 12 17 0.71 R2 ? Avonn $5.111.649 Задржи група
45 P-4 6 1 4 0 1 37 16 2.31 QF - Avonn $42.444.702 Задржи група
44 P-4 25 0 0 0 0 2 16 0.12 - - Avonn $44.922.620 Задржи група
43 A-26 2 9 9 4 11 96 17 5.65 F ? Pipirelli $54.118.592 Промовиран
42 A-26 16 0 0 0 2 12 13 0.92 R2 - Pipirelli $63.990.039 Задржи група
41 A-26 16 0 1 0 1 8 15 0.53 R2 - Pipirelli $33.940.067 Задржи група
40 A-26 12 0 0 0 0 10 15 0.67 R2 - Pipirelli $1.205.250 Задржи група
39 R-155 5 1 4 0 0 53 16 3.31 SF - Pipirelli $6.406.206 Промовиран
38 R-155 8 0 2 1 0 45 17 2.65 SF 2421 Pipirelli $-22.485.797 Задржи група
37 R-392 9 0 3 0 1 29 16 1.81 QF - Pipirelli $-10.073.233 Задржи група