Профил на менаџерот: Tom Dehnhardt

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Tom Dehnhardt
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Мај 20, 2013
Последна интеракција: Јул 3 2020, 14:13:16
Постови на форумот:5  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (335)
Освоени поени:0 (772)
Победи:0 (18)
Подиуми:0 (57)
Пол-позиции:0 (37)
Најбрзи круга:0 (4)
Просечно поени/трка: - (2.3)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Јун 24, 2016)
Достигнувања:

22% отклучени

(78/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Tom Dehnhardt Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 36, Трка 7
Број на најавувања:5094
Време поминато на ГПРО:737.9 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
65-76 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
64 A-47 40 0 0 0 0 0 0 - - 10772 Pipirelli $78.139.055 Пензиониран
63 A-47 11 0 0 0 0 19 15 1.27 QF 5590 Pipirelli $100.969.157 Задржи група
62 A-47 11 0 1 0 1 22 17 1.29 SF 2474 Pipirelli $64.466.530 Задржи група
61 A-47 12 0 0 0 0 9 17 0.53 QF 2059 Pipirelli $83.084.961 Задржи група
60 A-47 23 0 0 0 0 0 17 0 R1 2034 Pipirelli $61.920.279 Задржи група
59 R-64 3 2 7 8 0 84 17 4.94 SF 2965 Pipirelli $43.058.592 Промовиран
58 R-64 24 0 0 0 0 0 0 - R1 11408 Pipirelli $16.575.000 Задржи група
57 A-26 32 0 0 0 0 0 6 0 - 9398 Pipirelli $4.217.075 Пензиониран
56 A-26 23 0 0 0 0 3 17 0.18 - 2104 Pipirelli $26.944.272 Задржи група
55 R-103 1 3 11 2 2 115 17 6.76 SF 3022 Pipirelli $40.012.291 Промовиран
54 R-103 2 4 11 1 0 99 17 5.82 W 4599 Pipirelli $-4.365.949 Задржи група
53 R-103 15 0 0 0 0 4 4 1 - 9857 Pipirelli $-7.142.415 Задржи група
51-52 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
50 A-37 33 0 0 0 0 0 5 0 R2 - Pipirelli $31.247.822 Пензиониран
49 R-299 3 2 9 13 0 97 17 5.71 SF 2295 Pipirelli $36.054.494 Промовиран
48 A-17 31 0 0 0 0 0 17 0 R1 1696 Pipirelli $5.734.435 Испаднат
47 R-129 3 2 5 0 0 81 17 4.76 QF ? Pipirelli $21.238.757 Промовиран
46 A-18 30 0 0 0 0 1 17 0.06 - 1653 Pipirelli $-34.094.521 Испаднат
45 R-5 1 5 10 11 1 95 17 5.59 SF ? Pipirelli $45.857.909 Промовиран
44 R-5 26 0 0 0 0 0 0 - R1 - Pipirelli $26.471.000 Задржи група
43 R-5 23 0 0 0 0 0 0 - R1 - Pipirelli $26.200.000 Задржи група
42 R-5 7 0 2 1 0 37 11 3.36 SF - Pipirelli $52.407.915 Задржи група
41 R-5 8 0 1 1 0 42 17 2.47 QF 2736 Pipirelli $25.174.763 Задржи група
40 R-5 12 0 0 0 0 24 17 1.41 R1 2797 Pipirelli $-7.443.538 Задржи група
39 R-5 11 0 0 0 0 23 17 1.35 R2 3060 Pipirelli $6.614.311 Задржи група
38 R-5 12 0 0 0 0 14 15 0.93 R1 - Pipirelli $5.519.694 Задржи група
37 R-5 17 0 0 0 0 3 13 0.23 R2 - Pipirelli $-13.461.524 Задржи група
36 R-5 21 0 0 0 0 0 11 0 - - Pipirelli $-13.140.890 Задржи група