Профил на менаџерот: Dániel Szelicsán

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Dániel Szelicsán
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Јун 9, 2013
Последна интеракција: Дек 25 2013, 21:51:47
Постови на форумот:7  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (43)
Освоени поени:0 (46)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (2)
Пол-позиции:0 (1)
Најбрзи круга:0 (2)
Просечно поени/трка: - (1.07)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

4% отклучени

(13/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Dániel Szelicsán Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 36, Трка 13
Број на најавувања:134
Време поминато на ГПРО:45.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
40-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
39 R-238 17 0 0 0 0 4 8 0.5 R1 - Pipirelli $-23.866.822 Задржи група
38 R-238 11 0 1 1 0 29 15 1.93 R1 - Pipirelli $581.437 Задржи група
37 R-238 11 0 1 0 1 13 15 0.87 R1 - Pipirelli $5.369.324 Задржи група
36 R-238 22 0 0 0 1 0 5 0 - - Pipirelli $7.277.515 Задржи група