Профил на менаџерот: Andris Laskins

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Black GPRO-er 2009
Име:Andris Laskins
Држава: Латвија
Пол:Машко
Се приклучи:Сеп 30, 2008
Последна интеракција: Мај 25 2019, 00:15:54
Постови на форумот:322  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (453)
Освоени поени:0 (1125)
Победи:0 (34)
Подиуми:0 (90)
Пол-позиции:0 (17)
Најбрзи круга:0 (22)
Просечно поени/трка: - (2.48)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

25% отклучени

(89/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Andris Laskins Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:laskins45

Основни информации

Прво ГП: Сезона 11, Трка 6
Број на најавувања:3727
Време поминато на ГПРО:855.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
71-73 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
70 A-85 33 0 0 0 0 0 9 0 - 7550 Pipirelli $-14.265.136 Пензиониран
69 A-85 25 0 0 0 0 0 17 0 - 2382 Pipirelli $4.625.061 Задржи група
68 R-117 1 8 13 4 5 122 17 7.18 W 2478 Pipirelli $54.063.898 Промовиран
67 R-117 16 0 0 0 0 5 1 5 - 8207 Pipirelli $-1.712.614 Задржи група
49-66 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
48 A-74 39 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $-11.899.017 Пензиониран
47 A-74 13 0 1 0 0 10 16 0.62 R2 - Pipirelli $17.620.544 Задржи група
46 A-74 19 0 1 0 0 8 16 0.5 R1 - Pipirelli $9.610.492 Задржи група
45 R-220 2 4 9 4 0 95 14 6.79 - - Pipirelli $43.807.312 Промовиран
39-44 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
38 A-87 10 0 0 0 0 27 10 2.7 R1 - Pipirelli $8.144.628 Пензиониран
37 A-87 15 0 1 0 0 14 14 1 R1 - Pipirelli $79.057.007 Задржи група
36 R-228 1 6 12 2 1 123 17 7.24 W 1479 Pipirelli $54.994.780 Промовиран
35 R-228 3 1 7 0 1 88 17 5.18 F 1624 Pipirelli $-23.148.089 Задржи група
34 R-228 6 1 3 1 0 51 16 3.19 SF - Pipirelli $-10.645.611 Задржи група
30-33 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
29 A-57 25 0 0 0 0 1 8 0.12 R2 - Pipirelli $-2.937.823 Пензиониран
28 A-57 24 0 0 0 1 4 14 0.29 R1 - Pipirelli $22.373.111 Задржи група
27 P-10 28 0 0 0 0 0 15 0 R1 - Pipirelli $4.923.577 Испаднат
26 A-24 3 4 7 5 0 72 17 4.24 SF ? Pipirelli $37.934.717 Промовиран
25 A-24 7 0 1 0 0 29 14 2.07 R1 - Pipirelli $22.091.406 Задржи група
24 A-24 11 1 1 0 0 13 13 1 R2 - Pipirelli $9.839.924 Задржи група
23 A-24 7 0 1 0 3 33 16 2.06 QF - Pipirelli $20.095.519 Задржи група
22 A-24 15 0 1 0 2 8 17 0.47 R2 762 Pipirelli $26.240.376 Задржи група
21 R-42 2 2 7 0 2 85 17 5 W ? Pipirelli $25.137.833 Промовиран
20 R-42 3 2 5 0 3 74 17 4.35 F ? Pipirelli $-27.737.045 Задржи група
19 A-47 31 0 0 0 0 0 13 0 - - Pipirelli $-19.910.447 Испаднат
18 P-5 33 0 0 0 0 0 17 0 - ? Dunnolop $297.324 Испаднат
17 P-5 23 0 0 0 0 2 16 0.12 R2 - Dunnolop $4.430.240 Задржи група
16 A-4 5 0 6 0 2 70 16 4.38 SF - blank $3.713.715 Промовиран*
15 A-4 6 1 3 0 0 62 17 3.65 - 288 blank $38.022.282 Задржи група
14 A-4 14 0 2 0 0 16 17 0.94 - ? blank $27.100.122 Задржи група
13 R-88 1 4 9 1 0 100 17 5.88 - 561 blank $13.377.428 Промовиран
12 R-88 13 0 0 0 1 12 17 0.71 - ? blank $-15.679.103 Задржи група
11 R-88 26 0 0 0 1 1 11 0.09 - - blank $-20.721.875 Задржи група