Профил на менаџерот: Piotr Kabala

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Honda RA106 - 2006
Име:Piotr Kabala
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Јул 5, 2013
Последна интеракција: Апр 16 2019, 12:47:06
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (512)
Освоени поени:0 (952)
Победи:0 (22)
Подиуми:0 (71)
Пол-позиции:0 (19)
Најбрзи круга:0 (20)
Просечно поени/трка: - (1.86)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

27% отклучени

(94/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Piotr Kabala Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 37, Трка 2
Број на најавувања:4406
Време поминато на ГПРО:711.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
68-73 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
67 A-27 11 2 3 1 1 26 3 8.67 R1 11226 Pipirelli $65.489.825 Пензиониран
66 A-27 9 0 0 0 0 20 17 1.18 R2 1232 Pipirelli $49.653.381 Задржи група
65 A-27 14 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 2156 Pipirelli $120.606.819 Задржи група
64 A-96 14 0 0 0 0 5 17 0.29 R2 1959 Pipirelli $164.614.753 Задржи група
63 A-96 10 0 0 0 0 23 17 1.35 SF 2375 Pipirelli $155.107.843 Задржи група
62 A-96 10 0 2 0 0 25 17 1.47 R2 1157 Pipirelli $112.652.218 Задржи група
61 A-96 9 0 1 0 0 19 17 1.12 R2 2945 Pipirelli $125.391.490 Задржи група
60 A-96 6 0 1 0 0 33 17 1.94 R2 1406 Pipirelli $135.532.706 Задржи група
59 A-96 11 0 0 1 0 14 17 0.82 R2 2342 Pipirelli $107.235.398 Задржи група
58 A-96 18 0 0 0 0 6 17 0.35 R2 1351 Pipirelli $99.051.320 Задржи група
57 A-96 14 1 1 0 0 13 17 0.76 R2 1647 Pipirelli $72.494.435 Задржи група
56 P-1 35 0 0 0 0 0 17 0 - 2615 Avonn $29.609.159 Испаднат
55 P-1 10 0 2 0 0 25 17 1.47 SF 660 Dunnolop $11.763.916 Задржи група
54 P-1 15 0 1 0 0 8 17 0.47 R1 771 Yokomama $5.150.698 Задржи група
53 P-1 7 0 3 0 0 27 17 1.59 R2 186 Dunnolop $41.663.078 Задржи група
52 P-1 6 1 4 0 0 43 17 2.53 F 160 Dunnolop $69.264.047 Задржи група
51 P-1 7 1 1 0 2 21 17 1.24 R1 124 Dunnolop $59.661.709 Задржи група
50 P-1 5 0 4 0 1 41 17 2.41 R1 ? Dunnolop $33.583.051 Задржи група
49 P-1 13 0 1 0 0 14 17 0.82 R1 ? Dunnolop $15.161.364 Задржи група
48 A-99 3 4 11 1 7 104 17 6.12 SF 349 Pipirelli $77.056.608 Промовиран
47 A-99 6 0 4 0 2 55 17 3.24 QF ? Pipirelli $102.538.609 Задржи група
46 A-99 14 0 0 0 0 13 17 0.76 R1 ? Pipirelli $85.218.377 Задржи група
45 A-99 8 1 3 0 0 30 17 1.76 R1 ? Pipirelli $21.628.267 Задржи група
44 A-99 9 0 1 0 1 22 17 1.29 QF ? Pipirelli $51.642.008 Задржи група
43 A-99 15 0 1 0 0 13 17 0.76 R1 1235 Pipirelli $16.843.006 Задржи група
42 A-99 5 0 4 7 1 46 17 2.71 QF 556 Pipirelli $57.541.260 Задржи група
41 A-99 5 0 3 0 1 47 17 2.76 SF 697 Pipirelli $58.123.196 Задржи група
40 A-99 12 0 1 0 1 21 17 1.24 R1 858 Pipirelli $54.993.858 Задржи група
39 R-68 1 11 13 9 3 136 17 8 W ? Pipirelli $36.330.388 Промовиран
38 R-68 6 0 2 0 0 53 17 3.12 QF 2099 Pipirelli $-28.323.521 Задржи група
37 R-68 8 1 4 0 0 38 16 2.38 R1 - Pipirelli $-17.289.388 Задржи група