Профил на менаџерот: Péter Farkas

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Péter Farkas
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Јул 15, 2013
Последна интеракција: Мај 13 2020, 15:00:33
Постови на форумот:30  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (73)
Освоени поени:0 (89)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (3)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (6)
Просечно поени/трка: - (1.22)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

4% отклучени

(14/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Péter Farkas Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 37, Трка 4
Број на најавувања:440
Време поминато на ГПРО:56.9 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Да види некого

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
75 R-88 21 0 0 0 0 0 5 0 - 8716 Pipirelli $-16.256.014 Задржи група
72-74 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
71 R-181 20 0 0 0 0 2 1 2 R1 11550 Pipirelli $-19.242.183 Задржи група
70 R-181 18 0 0 0 0 0 2 0 - 9826 Pipirelli $-5.255.565 Задржи група
61-69 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
60 R-86 9 0 0 0 0 13 12 1.08 QF 7214 Pipirelli $-7.118.652 Задржи група
55-59 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
54 R-259 14 0 0 0 0 4 5 0.8 - 9589 Pipirelli $-20.629.150 Задржи група
49-53 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
48 R-304 10 0 0 0 0 16 11 1.45 QF - Pipirelli $-17.124.305 Задржи група
47 R-304 14 0 0 0 1 11 6 1.83 R2 - Pipirelli $-25.359.535 Задржи група
46 R-304 20 0 0 0 0 0 1 0 R1 - Pipirelli $-307.999 Задржи група
45 R-27 22 0 0 0 0 0 0 - R1 - Pipirelli $25.473.000 Задржи група
44 R-15 22 0 0 0 0 2 8 0.25 R2 - Pipirelli $-16.503.692 Задржи група
43 R-15 12 0 2 0 2 14 8 1.75 R2 - Pipirelli $-12.477.248 Задржи група
42 R-15 14 0 1 0 1 13 7 1.86 - - Pipirelli $1.591.453 Задржи група