Профил на менаџерот: Avram Codrut

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Avram Codrut
Држава: Романија
Пол:Машко
Се приклучи:Окт 8, 2008
Последна интеракција: Окт 6 2015, 08:05:47
Постови на форумот:11  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (29)
Освоени поени:0 (17)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (0)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (0.59)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

1% отклучени

(3/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Avram Codrut Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 15, Трка 11
Број на најавувања:347
Време поминато на ГПРО:96.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
50-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
49 R-324 18 0 0 0 0 0 0 - R1 - Pipirelli $16.511.000 Задржи група
42-48 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
41 R-285 16 0 0 0 0 4 8 0.5 R1 - Pipirelli $23.082.589 Задржи група
31-40 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
30 R-226 29 0 0 0 0 0 4 0 - - Pipirelli $19.107.352 Задржи група
17-29 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
16 R-143 26 0 0 0 0 0 10 0 R2 - blank $26.206.812 Задржи група
15 R-143 12 0 0 0 0 13 7 1.86 - - blank $16.215.084 Задржи група
11 R-81 30 0 0 0 0 0 8 0 - - blank $4.729.087 Задржи група