Профил на менаџерот: Miguel Vieira

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Miguel Vieira
Држава: Португалија
Пол:Машко
Се приклучи:Окт 9, 2008
Последна интеракција: Ное 28 2012, 14:25:44
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (77)
Освоени поени:0 (110)
Победи:0 (2)
Подиуми:0 (9)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (2)
Просечно поени/трка: - (1.43)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

2% отклучени

(8/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Miguel Vieira Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 11, Трка 10
Број на најавувања:436
Време поминато на ГПРО:47.9 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
34-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
33 R-350 27 0 0 0 0 0 6 0 - - Pipirelli $-7.201.748 Задржи група
17-32 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
16 R-206 11 1 2 0 0 25 7 3.57 R2 - blank $3.589.937 Задржи група
15 R-206 6 1 4 0 0 49 16 3.06 - - blank $-3.549.913 Задржи група
14 A-45 38 0 0 0 0 0 9 0 - - blank $-15.566.695 Испаднат
13 R-35 9 0 2 0 1 28 16 1.75 - - blank $1.161.480 Промовиран*
12 R-35 13 0 1 0 0 8 16 0.5 - - blank $-4.675.629 Задржи група
11 R-35 26 0 0 0 1 0 6 0 - - blank $2.942.156 Задржи група