Профил на менаџерот: Fabricio Mendes

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Generic white livery
Име:Fabricio Mendes
Држава: Бразил
Пол:Машко
Се приклучи:Јул 27, 2013
Последна интеракција: Ное 27 2018, 23:53:36
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (207)
Освоени поени:0 (301)
Победи:0 (7)
Подиуми:0 (18)
Пол-позиции:0 (1)
Најбрзи круга:0 (20)
Просечно поени/трка: - (1.45)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

11% отклучени

(39/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Fabricio Mendes Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 37, Трка 8
Број на најавувања:844
Време поминато на ГПРО:253 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
68-76 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
67 R-94 24 0 0 0 0 0 10 0 R1 8443 Pipirelli $-27.208.264 Задржи група
66 R-94 11 0 0 0 0 10 15 0.67 QF 6571 Pipirelli $-25.259.626 Задржи група
65 R-94 10 0 0 1 1 17 17 1 QF 5995 Pipirelli $5.977.461 Задржи група
64 R-94 7 1 3 0 0 36 16 2.25 R1 6512 Pipirelli $-5.371.959 Задржи група
63 R-94 11 0 0 0 0 5 4 1.25 R1 9946 Pipirelli $15.271.211 Задржи група
48-62 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
47 R-79 12 0 0 0 3 17 11 1.55 R1 - Pipirelli $-31.393.999 Задржи група
46 R-79 9 0 2 0 1 36 17 2.12 QF ? Pipirelli $-2.984.361 Задржи група
45 R-79 19 0 0 0 0 0 3 0 R1 - Pipirelli $15.173.047 Задржи група
44 R-79 12 0 0 0 0 14 12 1.17 R2 - Pipirelli $1.854.900 Задржи група
43 R-79 11 0 0 0 1 22 10 2.2 QF - Pipirelli $-22.526.016 Задржи група
42 R-79 8 0 2 0 3 25 15 1.67 QF - Pipirelli $-6.968.595 Задржи група
41 R-79 8 3 5 0 6 47 17 2.76 SF ? Pipirelli $2.722.768 Задржи група
40 R-79 14 0 1 0 3 8 17 0.47 R1 ? Pipirelli $-8.655.911 Задржи група
39 A-21 31 0 0 0 0 0 16 0 R1 - Pipirelli $-2.702.885 Испаднат
38 R-115 6 3 5 0 2 55 17 3.24 R2 ? Pipirelli $7.058.352 Промовиран*
37 R-115 13 0 0 0 0 9 10 0.9 - - Pipirelli $1.369.715 Задржи група