Профил на менаџерот: Pedro Almeida

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Black GPRO-er 2009
Име:Pedro Almeida
Држава: Португалија
Пол:Машко
Се приклучи:Окт 18, 2008
Последна интеракција: Јун 7 2020, 17:13:28
Постови на форумот:5000  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (1065)
Освоени поени:0 (1835)
Победи:0 (66)
Подиуми:0 (161)
Пол-позиции:0 (40)
Најбрзи круга:0 (73)
Просечно поени/трка: - (1.72)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Јун 14, 2009)
Достигнувања:

46% отклучени

(165/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Pedro Almeida Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 11, Трка 12
Број на најавувања:12975
Време поминато на ГПРО:6568.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Pedro Almeida (Последна обнова: Мар 20 2017, 23:50:37)
SILVERSTAR RULES