Профил на менаџерот: Vishnu Mohan

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Vishnu Mohan
Држава: Индија
Пол:Машко
Се приклучи:Авг 3, 2013
Последна интеракција: Мај 10 2020, 07:59:51
Постови на форумот:123  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (407)
Освоени поени:0 (1087)
Победи:0 (38)
Подиуми:0 (91)
Пол-позиции:0 (58)
Најбрзи круга:0 (33)
Просечно поени/трка: - (2.67)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Сеп 3, 2013)
Достигнувања:

38% отклучени

(137/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Vishnu Mohan Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 37, Трка 10
Број на најавувања:7765
Време поминато на ГПРО:2679.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Фиктивно во брак

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Vishnu Mohan (Последна обнова: Јун 10 2015, 06:27:31)
Nothing to see here :P