Профил на менаџерот: Radoslav Agošton

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Radoslav Agošton
Држава: Словачка
Пол:Машко
Се приклучи:Авг 5, 2013
Последна интеракција: Вчера во 22:11:07
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:15 (188)
Освоени поени:0 (276)
Победи:0 (3)
Подиуми:0 (15)
Пол-позиции:0 (1)
Најбрзи круга:0 (4)
Просечно поени/трка: 0 (1.47)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

6% отклучени

(22/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Radoslav Agošton Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 37, Трка 11
Број на најавувања:589
Време поминато на ГПРО:227.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во врска

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 43
Позиција во сезоната:31
Пари: $-?.???.???
Возач: Harold Vonlanthen (109)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:6
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
75 A-43 27 0 0 0 0 0 15 0 R1 4955 Pipirelli $6.448.803 Задржи група
74 A-43 22 0 0 0 0 5 14 0.36 R1 5382 Pipirelli $3.423.443 Задржи група
73 A-43 29 0 0 0 0 0 11 0 R1 6614 Pipirelli $5.176.012 Задржи група
72 A-43 29 0 0 0 0 0 15 0 - 5184 Pipirelli $7.065.283 Задржи група
71 A-43 32 0 0 0 0 0 15 0 R1 4988 Pipirelli $3.545.942 Задржи група
70 R-59 5 1 4 0 4 74 17 4.35 QF 3582 Pipirelli $6.187.407 Промовиран*
69 R-59 10 0 0 0 0 20 6 3.33 - 7046 Pipirelli $-19.546.047 Задржи група
43-68 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
42 A-108 31 0 0 0 0 0 11 0 - - Pipirelli $-2.643.783 Испаднат
41 R-265 3 2 6 1 0 74 17 4.35 F 2354 Pipirelli $7.816.292 Промовиран
40 R-265 9 0 2 0 0 38 17 2.24 QF ? Pipirelli $-30.820.514 Задржи група
39 A-51 35 0 0 0 0 0 13 0 - - Pipirelli $3.204.540 Испаднат
38 R-392 6 0 2 0 0 51 15 3.4 QF - Pipirelli $3.713.394 Промовиран*
37 R-392 12 0 1 0 0 14 7 2 - - Pipirelli $20.738.833 Задржи група