Профил на менаџерот: Petya Márki

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Arrows a21 - 2000
Име:Petya Márki
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Авг 7, 2013
Последна интеракција: Јан 15 2020, 08:58:05
Постови на форумот:5  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (334)
Освоени поени:0 (885)
Победи:0 (43)
Подиуми:0 (82)
Пол-позиции:0 (31)
Најбрзи круга:0 (32)
Просечно поени/трка: - (2.65)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

36% отклучени

(126/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Petya Márki Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 37, Трка 11
Број на најавувања:1992
Време поминато на ГПРО:366.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 22
Позиција во сезоната:37
Пари: $??.???.???
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:1
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
73 R-134 1 10 12 7 8 128 15 8.53 F 5169 Pipirelli $44.484.252 Промовиран
72 R-134 16 0 0 0 0 4 5 0.8 - 7190 Pipirelli $-17.941.728 Задржи група
59-71 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
58 R-166 23 0 0 0 0 0 0 - - 8760 Pipirelli $14.045.000 Задржи група
57 A-78 36 0 0 0 0 0 0 - - 11472 Pipirelli $3.476.987 Спец пот
56 P-17 28 0 0 0 0 2 11 0.18 - 7583 Dunnolop $24.468.876 Испаднат
55 A-21 3 4 8 4 8 72 16 4.5 SF 5549 Pipirelli $75.200.538 Промовиран
54 P-2 30 0 0 0 0 0 17 0 R2 3535 Dunnolop $46.721.548 Испаднат
53 A-78 1 4 9 0 4 86 16 5.38 F 4215 Pipirelli $61.416.717 Промовиран
52 A-78 13 0 2 0 0 15 16 0.94 R1 - Pipirelli $73.106.602 Задржи група
51 A-78 26 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 ? Pipirelli $55.229.720 Задржи група
50 A-78 20 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 ? Pipirelli $51.102.018 Задржи група
49 A-78 17 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 ? Pipirelli $24.805.633 Задржи група
48 A-78 15 0 1 0 0 7 17 0.41 R2 ? Pipirelli $18.660.909 Задржи група
47 R-156 1 11 15 14 0 139 16 8.69 F - Pipirelli $44.040.418 Промовиран
46 A-70 5 1 2 0 2 33 14 2.36 R1 - Pipirelli $-12.013.318 Испаднат
45 A-70 16 0 0 0 1 9 17 0.53 R1 1647 Pipirelli $24.858.099 Задржи група
44 A-70 21 0 0 0 0 3 15 0.2 R1 - Pipirelli $13.457.671 Задржи група
43 R-83 1 7 11 3 5 125 17 7.35 F 1688 Pipirelli $43.825.546 Промовиран
42 R-57 5 0 3 0 2 48 17 2.82 R1 ? Pipirelli $-16.943.096 Задржи група
41 R-57 7 2 3 0 1 41 16 2.56 R2 - Pipirelli $-4.082.721 Задржи група
40 A-14 29 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 ? Pipirelli $-4.112.969 Испаднат
39 R-27 1 2 14 2 0 113 17 6.65 SF ? Pipirelli $24.025.211 Промовиран
38 R-27 11 0 0 0 0 26 16 1.62 R2 - Pipirelli $12.843.103 Задржи група
37 R-83 18 0 0 0 0 0 6 0 - - Pipirelli $8.659.706 Задржи група