Профил на менаџерот: Péter Kiss

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Péter Kiss
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Авг 13, 2013
Последна интеракција: Вчера во 20:40:50
Постови на форумот:4  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:7 (367)
Освоени поени:0 (301)
Победи:0 (8)
Подиуми:0 (20)
Пол-позиции:0 (3)
Најбрзи круга:0 (5)
Просечно поени/трка: 0 (0.82)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

11% отклучени

(41/358)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Péter Kiss Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 37, Трка 12
Број на најавувања:7166
Време поминато на ГПРО:1674.1 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 28
Позиција во сезоната:19
Пари: $??.???.???
Возач: Fabio Streit (116)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:7
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Lords Racing Team
Екипен пласман:573
Поени на тимот:24.9333

Спонзори

ManagerLeague (A28) - 1 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
81 A-28 22 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 1525 Pipirelli $36.721.593 Задржи група
80 A-28 22 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 1831 Pipirelli $44.501.956 Задржи група
79 A-28 31 0 0 0 0 0 17 0 R2 1787 Pipirelli $12.171.134 Задржи група
78 A-28 28 0 0 0 0 0 17 0 R2 1339 Pipirelli $13.602.598 Задржи група
77 A-28 23 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 1911 Pipirelli $25.746.947 Задржи група
76 A-28 7 0 2 2 0 35 17 2.06 R2 1016 Pipirelli $36.505.851 Задржи група
75 P-4 35 0 0 0 0 0 17 0 R1 544 Yokomama $32.728.970 Испаднат
74 A-56 3 5 7 1 2 89 17 5.24 F 870 Pipirelli $74.638.347 Промовиран
73 A-56 6 1 1 0 1 46 17 2.71 R2 1139 Pipirelli $89.536.117 Задржи група
72 A-56 11 0 1 0 0 14 17 0.82 R1 1088 Pipirelli $98.214.657 Задржи група
71 A-56 21 0 0 0 0 0 17 0 R1 1302 Pipirelli $92.555.843 Задржи група
70 A-56 21 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 1753 Pipirelli $69.217.475 Задржи група
69 A-56 29 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 1779 Pipirelli $82.551.239 Задржи група
68 A-56 26 0 0 0 0 0 17 0 R1 1779 Pipirelli $73.571.846 Задржи група
67 A-56 16 0 0 0 0 4 17 0.24 QF 2021 Pipirelli $36.922.791 Задржи група
66 A-56 31 0 0 0 0 0 17 0 R1 2953 Pipirelli $19.949.922 Задржи група
65 A-56 28 0 0 0 0 0 17 0 - 2865 Pipirelli $15.359.991 Задржи група
64 R-58 3 2 8 0 1 87 17 5.12 SF 3158 Pipirelli $11.940.575 Промовиран
63 R-58 16 0 0 0 0 1 16 0.06 R2 5466 Pipirelli $16.664.037 Задржи група
40-62 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
39 R-20 15 0 0 0 0 3 11 0.27 R2 - Pipirelli $37.081.323 Задржи група
38 R-20 18 0 1 0 0 8 17 0.47 R2 2914 Pipirelli $7.798.473 Задржи група
37 R-20 25 0 0 0 0 0 6 0 - - Pipirelli $32.310.655 Задржи група