Профил на менаџерот: Felipe Aguiar

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Felipe Aguiar
Држава: Бразил
Пол:Машко
Се приклучи:Јан 19, 2007
Последна интеракција: Денес во 18:38:49
Постови на форумот:2794  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:13 (893)
Освоени поени:3 (2116)
Победи:0 (121)
Подиуми:0 (205)
Пол-позиции:0 (109)
Најбрзи круга:0 (123)
Просечно поени/трка: 0.23 (2.37)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Мар 24, 2007)
Достигнувања:

62% отклучени

(219/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Felipe Aguiar Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 2, Трка 15
Број на најавувања:25598
Време поминато на ГПРО:8997.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Pro - 5
Позиција во сезоната:22
Пари: $???.???.???
Возач: Richard Conway (136)
Технички Директор: Dave Varnava (80)
Екипа во целост:29
Гуми: Yokomama
Име на тим: Whiskey & Cigars - Old School
Екипен пласман:19
Поени на тимот:428.8998

Спонзори

OAOL (A76) - 19 трки
Hanleys (A76) - 7 трки
SunBlock Data Systems (R155) - 6 трки
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Felipe Aguiar (Последна обнова: Сеп 19 2019, 15:00:35)
There and back again!