Профил на менаџерот: Vladislav Maltsev

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Vladislav Maltsev
Држава: Руска Федерација
Пол:Машко
Се приклучи:Авг 29, 2013
Последна интеракција: Јан 9 2018, 14:49:19
Постови на форумот:15  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (166)
Освоени поени:0 (389)
Победи:0 (8)
Подиуми:0 (30)
Пол-позиции:0 (9)
Најбрзи круга:0 (2)
Просечно поени/трка: - (2.34)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

11% отклучени

(40/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Vladislav Maltsev Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 37, Трка 17
Број на најавувања:2595
Време поминато на ГПРО:527.1 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
63-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
62 R-180 11 0 1 0 0 17 4 4.25 - 8149 Pipirelli $25.981.160 Задржи група
48-61 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
47 A-55 5 1 5 2 0 51 9 5.67 QF - Pipirelli $142.433.258 Пензиониран
46 A-55 8 0 1 0 0 41 17 2.41 R1 ? Pipirelli $143.542.053 Задржи група
45 A-55 22 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 1173 Pipirelli $111.969.083 Задржи група
44 A-55 20 0 0 0 1 3 17 0.18 R1 ? Pipirelli $81.918.891 Задржи група
43 R-46 1 5 12 5 0 115 17 6.76 W 1805 Pipirelli $56.427.299 Промовиран
42 R-46 10 2 2 0 0 33 17 1.94 R1 2536 Pipirelli $-46.086.506 Задржи група
41 A-15 33 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $5.406.454 Испаднат
40 R-397 4 0 6 1 1 60 17 3.53 SF ? Pipirelli $40.779.609 Промовиран
39 R-397 8 0 3 1 0 40 17 2.35 R2 2371 Pipirelli $-21.940.758 Задржи група
38 R-397 12 0 0 0 0 24 16 1.5 R2 - Pipirelli $-4.248.988 Задржи група
37 R-397 24 0 0 0 0 0 1 0 - - Pipirelli $19.512.500 Задржи група